e-Ticaret Entegrasyonu

E-Ticaret entegrasyonu ile ürün, sipariş ve faturalarınızı aynı ekrandan yönetin, zamanınız size kalsın.

E-Ticareti NetKasam ile Yapın!

Ürünlerinizi, siparişlerinizi ve faturalarınızı aynı platformda kolaylıkla yönetin. Çeşitli e-ticaret altyapılarına entegre olarak satışlarınızı artırın ve operasyonlarınızı daha verimli hale getirin.

XML Verin

E-Ticaret yapan müşterilerinize ürünlerinizi xml ile sorunsuz ve güncel olarak aktarın, hem satış ağınızı genişleterek ticaret hacminizi arttırın, hem de müşterilerinize kaliteli hizmet verin.

Toplu Fatura

E-ticaret satışlarınızın tümünü tek seferde faturalayın. NetKasam toplu işlemler menüsü ile ister e-fatura ister kağıt fatura kullanın, faturalarınızı toplu olarak tek seferde oluşturun.

Stok Yönetimi

Stoklarınızı şube ve depo bazlı dilediğiniz detaylarla yönetin, toplu işlemler ile siparişlerinizin en hızlı şekilde kargoya hazırlanmasını sağlayın. NetKasam ile az personel, çok iş.

Sipariş Yönetimi

NetKasam E-Ticaret entegrasyonu ile tüm siparişleriniz tek ekranda toplanır. Faturalama ve kargo gönderim operasyon süreçlerini daha hızlı ve zahmetsizce yönetmenize olanak sağlar.

Sanal Pos

Sanal pos özelliği ile uygun komisyon oranlarıyla satış yapabilirsiniz. e-ticaret yazılımının yanı sıra NetKasam ‘da online satış modülü ile de satış ve tahsilat yapabilirsiniz.

Online Satış

Bir muhasebe yazılımı online satış yapar mı ? NetKasam yapar. Online satış özelliği ile işinizi büyütün. Bu yeni dünyaya sizde adım atın, rakiplerinizin önünde olun.

Online Tahsilat

NetKasam ‘da kredi kartı ile tahsilat yapmak çok hızlı ve kolaydır. İstediğiniz her adımda cari, ürün, yada fatura için ödeme talebi yapabilir ve tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Müşteri ve Satış Raporları

Detaylı raporlar ile müşteri satış raporları ve daha birçok rapora hızlıca ulaşın ve ihtiyaçlarınızı belirleyin. NetKasam ile öngörüde bulunun, yarı yolda kalmayın.

Entegrasyon

E-ticaret entegrasyonu ile iş yükünüz azalırken sizde işinize odaklanırsınız. NetKasam ‘da hazır e-ticaret entegrasyonlarının yanı sıra sizin kullandığınız altyapıylada entegrasyon yapılabilir. Bunun için bizimle iletişime geçin.

Depo Yönetimi

Sipariş operasyonlarınızı yönetebilmek için NetKasam depo yönetim modülü ihtiyaçlarınızın tümüne çözüm üretir. Yoğun siparişleri yönetmek çok daha kolay ve pratiktir.

Yaygın sorular
E-Ticaret Entegrasyonu ile ilgili sıkça sorulan sorular
Her altyapı ile entegre olabilir miyim?
netkasam-sss
XML ile tüm e-ticaret altyapılarına ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Tam entegrasyon için belli başlı firmalarla entegreyiz ve entegrasyon ağımızı sürekli genişletiyoruz. Şu an Faprika, Ticimax, İdeasoft, T-Soft ve Shopify ile tam entegreyiz. Çalıştığınız altyapı ile entegre olmamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Tüm siparişlerimi NetKasam panelimde görebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Netkasam gelişmiş alt yapısı ile tüm platformlarda oluşan siparişler tek panelde toplanır ve sevkiyat operasyonlarıda yine bu panelden yönetebilirsiniz.
Entegrasyon ile neler yapabilirim?
netkasam-sss
Pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi pazaryeri sitelere gönderebilir, kampanyalar ve iskontolar tanımlayabilir, oralarda oluşan siparişleri NetKasam panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Oluşan siparişlerin durumlarını değiştirebilir gerekirse iptal veya parçalı iptal edebilirsiniz. Sevk olacak siparişlerinizi kargo entegrasyonu ile kargo şirketine otomatik aktarabilir bu bilgileri pazaryeri tarafına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.
Siparişlerimi toplu olarak yönetebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Siparişlerinizi, seçtiğiniz filtreler ile süzerek toplu işlemler menüsünden, sipariş durumlarını güncelleyebilir, siparişleri yazdırabilir veya faturalayabilir ve yine toplu olarak kargoya gönderme işlemini yapabilirsiniz.
Kargolar ile entegre olabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. NetKasam kargo entegrasyonu ile hem kendi siparişleriniz hemde pazaryeri sitelerdeki siparişleriniz için tek kargo entegrasyonu ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Entegrasyon stoğumu takip eder mi?
netkasam-sss
Evet. NetKasam ile oluşturduğunuz ürünlerin stokları e-ticaret sitenize ve XML verdiğiniz diğer sitelerede aktarılır. E-ticaret sitenizde oluşan sipariş stoklarıda yine NetKasam tarafında düşürülür. Bu sayede güncel stok bilgileri otomatik işlenerek, hatalı stok sayılarının oluşması engellenir.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.