Mağaza Satış Ekranı

Perakende mağazalar için özel tasarlanmış ekranlarla hızlı satış yapın. Kurulum ve Eğitim maliyeti yok.

NetKasam Perakende Satış!

NetKasam'ın mağaza ekranıyla perakende satışlarınızı hızlandırın. Özel ekranlar ile hızlı ve pratik bir şekilde satış yapın. Kurulum ve eğitim gerekmeden mağazanızda verimli bir satış deneyimi yaşayın.

Online

İnternet olan her yerden ulaşabilir ve çalışabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen yapısı ile mağazalarınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şirketinizi artık heryerden yönetmek için hemen NetKasam ‘a başvurun ve işinizi büyütün.

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcılarınız için piyasa araştırması yapılarak tasarlanan NetKasam, personellerinize üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunar. Hiçbir eğitim masrafınız olmadan, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay Kullanım

NetKasam kolay kullanımı ile eğitim gerektirmez. Online olması ve kurulum gerektirmemesiyle, siz ve personelleriniz hemen kullanmaya başlayabilir.

Kampanya Yönetimi

Özel günlerde yada özel tarih aralıklarında Ürün, kategori veya Mağazalarınıza özel kampanyalar oluşturarak, müşterilerinize özel fiyatlarla satış yapabilirsiniz. NetKasam ile her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olurusunuz.

Hızlı ve Pratik

Mağazalarınızda barkod cihazları veya manuel olarak çok hızlı satış oluşturabilirsiniz. Kurulum derdi olmayan NetKasam zaman yönetimi ile size büyük avantaj sağlar.

Güvenli

NetKasam tüm altyapısı uçtan uca üstün güvenlik teknolojileriyle korunmaktadır. Tüm datanız sürekli yedeklenir ve bulut teknolojisi sayesinde data kaybı gibi bir riskiniz hiç bir zaman yoktur.

Yaygın sorular
Mağaza Ekranları ile ilgili sıkça sorulan sorular
Mağazalarımda ürün barkodları ile satış yapabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. NetKasam mağaza hızlı satış ekranları ile ürün, varyant veya koli barkodlarınızla çok hızlı satış gerçekleştirebilirsiniz.
Mağazalarım için sunucu veya kurulum gerekir mi?
netkasam-sss
Hayır. NetKasam online bir sistemdir ve herhangi bir yatırım veya kurulum gerekmeden internet bağlantısı olan heryerde kullanabilirsiniz.
NetKasam kullanmaları için personellerime eğitim gerekli mi?
netkasam-sss
Hayır. NetKasam piyasa ihtiyaçlarına uygun ve kolay arayüzlerle tasarlanmış olup, hiç bir eğitim gerekmeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Mağazalarımı toptan ve perakende diye ayırabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Mağazalarınızın satış şartlarını toptan ve perakende diye tanımlayabilir ve belirttiğiniz şartların dışında satış yapılmasını engelleyebilirsiniz.
Mağaza verilerimin yedeğini almalı mıyım?
netkasam-sss
Hayır. NetKasam altyapısı dünyanın en gelişmiş bulut teknolojilerini kullanmaktadır. Bu yüzden sizin verilerinizi ayrıca yedeklemenize gerek yoktur.
Mağazalarıma kullanıcı tanımlayabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Her mağazanıza veya deponuza ayrı kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.