Hakkımızda

Kârlı işletmeler için,
Hızlı çözüm NetKasam.

NetKasam olarak işine değer katmak isteyen her işletmenin kullanabileceği bir ön muhasebe sistemi hedefiyle yola çıktık. Değişen pazar ve müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, e-ticarete dair tüm işlemlerin kolayca işleme alındığı bir teknoloji platformu geliştirdik.

NetKasam ” İşinize Gelecek “

NetKasam’da gerçekten ihtiyacınız olan özellikler üzerinde oldukça kolay kullanım sağlamak için çok çalıştık.  E-fatura ve e-arşivden, stok yönetimine, pazaryeri entegrasyonlarından, tahsilat ve çek/senet özelliklerine kadar işinize değer katacak tüm çözümlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Siz de öğrenmesi güç ve zaman alan, kullanmayacağınız özelliklerle dolu ön muhasebe programlarından sıkıldıysanız, NetKasam işinize gelecek.

İşiniz İşimiz

Toplantı odaları için randevu alınan kocaman bir şirket için de, Instagram’dan satış yapan bir girişim için de NetKasam her türlü beklenti ve ihtiyaca uygun yeterlilikte ve çeşitlilikte hizmet sağlıyor. Kendi şirketimiz için gereksiz maliyetlere katlanmak istemediğimiz gibi, hiç bir kullanıcımızın da buna katlanmaması gerektiğini düşünüyoruz. Fiyat ve hizmet politikamızın temelinde işinizi işimiz gibi görmemiz var.

Online ama yetersiz uygulamalardan ya da ihtiyacınızdan fazla özellikli ve kullanımı zor muhasebe programlarından iş yerinizi kurtarmaya karar verdiyseniz, operasyonlarınızı kolaylaştırmak ve e-ticaret konusundaki süreçlerinizi iyileştirmek için sizinle bir an önce tanışmak istiyoruz.

1.500'den fazla müşteriyle, NetKasam olarak hizmetlerimizle güvenilir bir çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.
NetKasam, online işlerimi yönetirken en büyük yardımcım oldu. Özellikle online tahsilat özelliği sayesinde müşterilerimden kolayca ödemeler alabiliyorum.
Abdullah Karşıyaka
Orlon Tekstil
NetKasam'ın pazaryeri entegrasyonları, satış süreçlerimizi kolaylaştırıyor. Ürünlerimizi tek bir yerden yönetebiliyor, stok takibini güncel tutabiliyoruz.
Süleyman Yavuz
Bella Hobi
NetKasam'ın linkle satış özelliği sayesinde ürünlerimi hızlıca paylaşabiliyor ve müşterilere kolayca satın alma imkanı sunabiliyorum.
Erkan Gül
EDB Teknoloji
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu gelişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.