Kullanıcı ve Çalışan Yönetimi

Çalışanlarınızın mesailerini, primlerini ve maaşlarını en kolay şekilde NetKasam ile yönetin.

Kullanıcı ve Çalışanlarınızı NetKasam ile Yönetin!

NetKasam ile kullanıcı ve çalışan yönetimi süreçlerinizi kolaylaştırın. Maaş ve prim hesaplamalarını otomatikleştirin ve işletmenizin performansını arttırın.

Prim Sistemi

Eğer prim sistemi ile çalışıyorsanız, personellerinize gerekli prim tanımlarını yapın ve satışlardan prim hakedişleri otomatik oluşsun, size sadece takip etmek kalsın.

Maaş Yönetimi

Çalışanlarınızın maaşlarını tanımlayın, tekrar ayarlarını yapın ve bitirin. NetKasam'da personellerinizi tanımlamak ve yönetmek bu kadar kolay.

Kolay Kullanım

NetKasam basit arayüzleri, kolay kullanımı ile eğitim gerektirmez. Online olması, kurulum gerektirmemesi ve piyasa ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş olması sayesinde, siz ve personelleriniz hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İzin ve Avans Takibi

Personellerinizi izin ve avanslarını NetKasam ile çok kolay kayıt altına alır ve takibini sağlayabilirsiniz. Gerekli tanımlamaları yapın, işlemler otomatik oluşsun.

Hızlı ve Heryerden

NetKasam ile kullanıcılarınızı ve personellerinizi her an heryerden yönetin. İşlemlerinizin tümünü NetKasam ‘ın kolay arayüzleri ile çok hızlı yapabilirsiniz.

Güvenlik

NetKasam, gelişmiş güvenlik ve yetkilendirme altyapısı ile şirketiniz ve müşterileriniz için tamamen güvenli bir sistem sağlar. Her kullanıcıya ayrı ayrı yetkiler verin, şirketinizi güvende tutun.

Etkileşimde Kalın

Personellerinizin, şube ve depo ayrımı olmadan tüm hareketleri kayıt altında ve ulaşılabilirdir. Her kullanıcının birbirleri ile sürekli etkileşimde kalması, işlerinizin aksamasına engel olurken, iş süreçlerinizin tümü daha hızlı sonuçlanır.

Detaylı Yetkilendirme

Personellerinizin yetki sınırlarını en alt detaylara kadar yönetebilir, şirketinizin ve müşterilerinizin datalarına belirlediğiniz ölçülerde erişim izni verebilirsiniz.

Yaygın sorular
Kullanıcı ve Çalışanlar ile ilgili sıkça sorulan sorular
Kullanıcıların sistemde yaptığı işlemleri görebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Kullanıcılarınız her hareket kaydı sistemde kayıt altına alınır ve silinemez. Bu sayede kullanıcılarınızın tüm hareket dökümünü detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.
Çalışanlarımın izin ve mesailerini takip edebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. NetKasam ile çalışanlarınızın fazla mesai ücretlerini ve izin yönetimlerini sağlayabilirsiniz.
Çalışanlarımın giderlerini NetKasam’da tutabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Çalışanlarınıza ait maaş, sgk, prim veya mesai tüm harcamaları NetKasam ile takip edebilirsiniz, ayrıca çalışanlarınızda şirket için ceplerinden yaptıkları harcamaları sisteme girişini yapabilirler.
Sisteme yeni kullanıcılarımı kendim ekleyebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Bu konuda teknik bir desteğe ihtiyaç duymadan, yeni kullanıcılarınızı sisteme ekleyebilirsiniz. Genel ayarlar sayfasından çok kolay bir şekilde yeni kullanıcı tanımlayabilirsiniz.
Kullanıcılarıma farklı yetkiler tanımlayabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Gelişmiş yetki altyapısı ile her çalışanınıza farklı yetkiler tanımlayarak, her kullanıcının sadece kendi iş alanında hareket etmesini sağlayabilirsiniz.
Tekrarlayan ödemeleri nasıl yönetirim?
netkasam-sss
Çalışanlarınıza yaptığınız maaş veya prim gibi düzenli ödemelerin tekrar ayarlarını yaparak, bu ödemelerin sistem tarafından düzenli oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.