Linkle Öde

Ürünlerinizi sosyal medyada yada e-posta, sms veya Whatsapp ile paylaşın. Müşterileriniz kredi kartı veya kapıda ödeme ile güvenle alışveriş yapsın, sizde kolay ve hızlı ticaretin keyfini sürün.
Her işiniz hızlı, her işiniz kolay.

NetKasam ile sanal pos almak için günlerce beklemenize, onay süreçleriyle uğraşmanıza gerek yok. Tek ekrandan kolayca başvurunuzu yapın, aynı gün sanalPosunuz aktif olsun ve uygun komisyon oranlarıyla hemen satış yapmaya başlayın. Artık güçlü bir ödeme altyapısına sahip olmak için saatlerce sıra beklemek veya evrakları takip etmek zorunda değilsiniz. NetKasam, hızlı ve sorunsuz bir sanal pos deneyimi sunarak işletmenizi ödeme altyapısının nimetleriyle tanıştırıyor.

NetKasam ile artık ödeme almak, kolay ve hızlı bir işlem haline geliyor. Tek ekrandan tüm süreci yönetebilir, müşterilerinizin ödemelerini güvenle alabilirsiniz. Aynı gün sanal pos aktivasyonu sayesinde işletmenizin hızını arttırabilir ve satışlarınızı katlayabilirsiniz. Ödeme altyapısında yaşadığınız sıkıntıları geride bırakın, NetKasam ile her işiniz kolay, her işiniz hızlı olsun."
Ürünlerinizi Tek Tıkla Paylaşın ve Satın.

"Ürünlerimi internette satmak istiyorum ama E-Ticaret sitem yok" diyorsanız, Doğru yerdesiniz. Ürünlerinizi tek tıkla istediğiniz mecrada paylaşın ve hemen satın. Herhangi bir entegrasyona, e-ticaret sitesi yada sistemine ihtiyacınız yok, NetKasam size yeter.

NetKasam'ın "Linkle Öde" özelliği ile ürünlerinizi tek bir butonla paylaşabilirsiniz. Sadece ürününüzün linkini oluşturun ve bu linki ister sosyal medyada ister SMS, e-posta veya WhatsApp yoluyla müşterilerinize gönderin. Müşterileriniz, bu linke tıkladıklarında ürünü kolayca satın alabilirler. Artık mağaza sahibi olma veya karmaşık entegrasyonlarla uğraşma zorunluluğu olmadan ürünlerinizi hızla ve pratik bir şekilde satabilirsiniz.
İster Kredi Kartı, İster Kapıda Ödeme

NetKasam ile müşterileriniz alışveriş yaparken sadece kredi kartı ile değil kapıda ödeme seçeneğini kullanarak da alışverişlerini tamamlayabilirler. Müşterilerinizin alışveriş alışkanlıklarına cevap vererek olası satış kayıplarının önüne geçin, satışlarınızı arttırın.

NetKasam'ın kapıda ödeme seçeneği, müşterilerinize güvenilir ve esnek bir ödeme yöntemi sunmanızı sağlar. Siparişi teslim alırken müşterilerinizin ödemesini nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirmesine olanak tanır. Böylece müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun ödeme seçenekleri sunarak alışveriş deneyimlerini olumlu bir şekilde etkileyebilirsiniz.
İşinizin Tamamını NetKasam'la Yönetin

Her ikisi aynı anda, hem muhasebe hem e-ticaret bir arada ve sadece NetKasam‘da. Ürünlerinizi oluşturun, Paylaşın ve hemen satmaya başlayın. Müşterileriniz güvenle alışveriş yapsın, Siparişlerinizin muhasebe işlemleri otomatik oluşsun, işiniz kolaylaşsın.

NetKasam, e-ticaretin yanı sıra muhasebe süreçlerini de tek bir platformda birleştiriyor. Ürünlerinizi oluştururken aynı zamanda siparişlerinizi takip edebilir, müşterilerinizin ödemelerini yönetebilir ve finansal işlemlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu sayede işinizin tamamını NetKasam ile yöneterek zaman ve emek tasarrufu sağlayabilir, işinizin büyümesine odaklanabilirsiniz.
İnternette Alışverişin Güvenli Adresi

Online ödeme esnasındaki en önemli konu, kuşkusuz ödeme altyapısının güvenliğidir. NetKasam online ödeme sayfası 256 bit yüksek korumalı SSL, PCI - DSL sertifikaları ile koruma altındadır. Bu yüksek güvenlikli koruma sertifikalı sistemlerin kullanılması müşterilerinizin kart bilgilerinin ya da şifrelerinin çalınmasını engeller ve güvenli bir online alışveriş deneyimi yaşatır.

Bizim için müşterilerimizin güvenliği her şeyden önemlidir. Müşterilerinizin ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilmelerini sağlamak için en güvenilir ve en hızlı altyapıyı kullanıyoruz. Yaptığımız güvenlik önlemleri sayesinde müşterilerinizin kart bilgilerinin veya şifrelerinin çalınma riskini en aza indirirken, onlara güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Böylece işletmenizin itibarı artar ve müşterilerinizin sizinle alışveriş yapmaktan memnun olmalarını sağlarız. NetKasam olarak, müşterilerinizin güvenliğini ön planda tutarak işletmenizin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu gelişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.