Online Satış

Bir muhasebe yazılımı online satış yapar mı demeyin, Gelişmiş NetKasam dünyasına katılın, işinizi büyütün.

NetKasam ile Online Satış Yapın!

NetKasam ile online satış yapın ve işinizi büyütün. Ürünlerinizi farklı mecralarda satışa sunarak müşterilerinizi geniş bir kitleye ulaştırın. İşletmenizin büyüme potansiyelini arttırın.

Yeni Bir Dünya

Bir muhasebe yazılımı online satış yapar mı ? NetKasam yapar. Online satış özelliği ile işinizi büyütün. Bu yeni dünyaya sizde adım atın, rakiplerinizin önünde olun.

Sosyal Medya

Sosyal medya platformlarından satış yapıyorsanız, NetKasam size özel çözümler sunar. Ürünlerinizi oluşturun, paylaşın ve satın, hem muhasebenizi hem satışlarınızı tek ekrandan kolayca yönetin.

Taksitli Satış

Müşterilerinize taksitli satış imkanı sağlayın, Cironuzu arttırın. İşlemlerinizin tümünü tek panelden yürütün, Karlı çıkın. Her ihtiyacınıza çözüm üreten NetKasam 'la tanışın.

Müşteri Memnuniyeti

Online satış özelliği ile müşterilerinize daha hızlı, daha kaliteli ve Güvenli hizmet sağlayarak onları memnun edin. NetKasam ile işinizi büyütün.

Muhasebe mi? E-Ticaret mi?

Her ikisi desek yanlış olmaz, hem muhasebe hem e-ticaret bir arada ve sadece NetKasam ‘da. Ürünlerinizi oluşturun hemen satmaya başlayın. Muhasebe işlemleri otomatik oluşsun, işiniz kolaylaşsın.

Kargo Entegrasyonu

Kargo entegrasyonu ile sipariş başlangıcından, ürünlerinizin müşteriye teslim edilmesine kadar olan tüm süreci hem siz hem müşteriniz kolayca takip edin. Satış sonrası operasyonlarınızı NetKasam ile yönetin, rahat edin.

Kapıda Ödeme

NetKasam ‘da online satışı kapıda ödeme özelliği ile yapabilirsiniz. Bu sayede müşteri isteklerine daha çok cevap vererek satışlarınızı arttırırsınız.

Güvenli Alışveriş

NetKasam tüm sistemi SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Yaptığınız satışlar sırasında müşterilerinizin Kredi kartı bilgileri sadece satın alma aşamalarında kullanılır. Hiçbir şekilde kayıt altında tutulmaz.

Dünyanın Her Yerine

NetKasam ile dünyanın heryerindeki müşterilerinize kolay ve güvenli satış yapın. Sipariş operasyonlarınızı ve iş süreçlerinizi kontrol altında tutun, ticaret hacminizi büyütün.

Anında Tahsilat

Ürünlerinizi e-posta, sms yada sosyal medyada paylaşın. Müşterileriniz kredi kartı ile güvenle alışveriş yapsın, sizde kolay ve hızlı ticaretin keyfini sürün. Kazandıran muhasebe, NetKasam.

Yaygın sorular
Online Satış ile ilgili sıkça sorulan sorular
Kredi kartına taksitli satış yapabilir miyiz?
netkasam-sss
Evet. NetKasam ödeme altyapısı entegrasyonu ile kredi kartı ile taksitli satış yapabilirisiniz.
NetKasam muhasebe mi? e-ticaret sitesi mi?
netkasam-sss
Her ikiside desek yanlış olmaz, hem muhasebe hem e-ticaret bir arada diyebiliriz. NetKasam gelişmiş bir online muhasebe yazılımı ama bunun yanı sıra çağa ayak uyduran online satışı her platformda destekleyen bir şirketin hemen hemen her ihtiyacına karşılık veren ticari bir yazılımdır.
Online satış nasıl yaparım?
netkasam-sss
Ürün detay sayfasında “Paylaş” butonu ile ürünlerinizi müşterilerinizle paylaşarak kredi kartı yada kapıda ödeme seçeneğiyle online satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin kısa linklerini sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak yine online satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Sipariş sırasında kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?
netkasam-sss
NetKasam tüm sistemi en güvenilir ve son teknoloji SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Yaptığınız satışlar sırasında müşterilerinizin Kredi kartı bilgileri sadece satın alma aşamalarında kullanılır. Hiçbir şekilde kayıt altında tutulmaz.
Ürünlerime Resim Yükleyebilir miyim?
netkasam-sss
Evet, Ürünlerinize resim veya resimler yükleyebilirsiniz. NetKasam gelişmiş altyapısı ile varyantlı ürünlerinize ayrıca resimler yüklemenize olanak sağlar. Örneğin; gömlek satan bir işletmesiniz ve bu gömleğin birden fazla renkleri var. Siz her bir renge ayrı ayrı kendi renk görsellerini yükleyerek, online satış veya xml ile satış durumlarında daha iyi sunum yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Siparişlerin muhasebeleştirmesi nasıl yapılır?
netkasam-sss
Sattığınız ürünlerin tek tıkla faturalaştırma işlemini yapabilir ve satış işlemini resmileştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra NetKasam iptal iade süreçlerinide sizin çok kolay yönetmenize olanak sağlar. İptal iade durumlarında yine tek tıkla iade faturası veya gider pusulası oluşturmanıza da olanak sağlar.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.