Şube ve Depo Yönetimi

Şube ve Depo yönetimi için gereken tüm özellikleri, hızlı ve ekonomik bir şekilde hemen kullanmaya başlayın. Kurulum yok, kötü sürprizler yok.

Şube ve Depolarınızı NetKasam ile Yönetin!

NetKasam'ın gelişmiş şube ve depo yönetimi özellikleriyle stoklarınızı tek bir yerden kolayca takip edin, stok transferleri yapın, şube ve depo operasyonlarınızı tek yerden yönetin.

Tek Merkez

Şube ve depolarınız birbirine entegre bir yapıyla kurgulanmıştır. Siparişlerinizi, stoklarınızı veya müşterilerinizi ayrı ayrı yönetmenize olanak sağlar. Şube veya personellerinizin performanslarını sürekli izleyebilirsiniz.

Raporlar

Şube ve depolarınızı ayrı ayrı ve detaylı olarak raporlayarak doğru performans ölçümleri yapabilirisiniz. Satışlarınızı raporlayarak doğru satış stratejileri belirleyebilirsiniz.

Kullanıcı

Kullanıcılarınızı şube yada depolara atayın ve sorumluluk alanlarını belirleyin. Gelişmiş kullanıcı altyapısı ile doğru iş süreçleri kurgulayın ve karlılığınızı arttırın.

Müşteri

Şubelerinizin müşterilerine özel kampanyalar üretin, onlara hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, sadık müşteri kitleleri edinin. NetKasam ile müşterilerinizin, şubelerinizin tümünde aynı hizmeti almasını sağlayın.

Kolay

Şube ve depolarınızı hızlıca oluşturun, raf sistemlerini tanımlayın, kullanıcılar atayın ve çalışmaya başlayın. Pratik ve kolay ekranlar ile tüm bunları birkaç adımda tamamlayabilirsiniz.

En İyisi

NetKasam gelişmiş ve güvenli altyapısı ile Online, yeterli ve üstün özelliklerle donatılmış bir sistemdir. Şirketinizin tüm süreçlerini kolaylaştıracak ve sizin işinizi büyütmenize odaklanmanızı sağlayacaktır. Sizde rakiplerinizden önde olmak için hemen başlayın.

Ekonomik

NetKasam tüm bu özelliklerinin yanı sıra çok da ekonomiktir. Kurulum, eğitim yada sunucu maliyeti yoktur. Eski nesil yazılımlardan daha ekonomik ve gelişmiştir. Hemen abone olun ve hiçbir yatırım yapmadan NetKasam kullanmaya başlayın.

E-Ticaret

E-ticaret siparişlerinizi, depo yada şube stoklarına göre dağıtın. Hızlı ve sorunsuz operasyonlarla iş süreçlerinizi hızlandırın ve işinizi büyütün. NetKasam e-ticaret yapan firmalar için özel çözümler sunar.

Yaygın sorular
Şube ve Depolar ile ilgili sıkça sorulan sorular
Şubelerimi toptan ve perakende diye ayırabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Şubelerinizin satış şartlarını toptan ve perakende diye tanımlayabilir ve belirttiğiniz şartların dışında satış yapılmasını engelleyebilirsiniz.
Şube stoklarımı ve satışlarımı ayrı ayrı görebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Her şubenizi veya deponuzu ayrı raporlayarak stok ve satışlarınızı ayrı ayrı görebilirsiniz. Eğer isterseniz şube satışlarınızı diğer şubeleriniz ile kıyaslayabilirsiniz.
Şubelerime kullanıcı tanımlayabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Her şubenize veya deponuza ayrı kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.
NetKasam kullanmaları için personellerime eğitim gerekli mi?
netkasam-sss
Hayır. NetKasam piyasa ihtiyaçlarına uygun ve kolay arayüzlerle tasarlanmış olup, hiç bir eğitim gerekmeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Şubelerim için sunucu veya kurulum gerekir mi?
netkasam-sss
Hayır. NetKasam online bir sistemdir ve herhangi bir yatırım gerekmeden ve kurulum gerekmeden internet bağlantısı olan heryerde kullanabilirsiniz.
Şube personellerime ayrı yetkiler tanımlayabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Her kullanıcınıza ayrı yetkiler tanımlayarak her kullanıcının çalışma alanını belirleyebilirsiniz. Bu sayede şirket güvenliğinizde en üst seviyede olur.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.