Cari Hesap Takibi

Müşterilerinizi filitreleyin, riskler tanımlayın, kampanyalar oluşturun ve kolayca yönetin

NetKasam Cari Hesap Takibi!

NetKasam ile cari hesap yönetimi artık daha kolay ve verimli! Müşterilerinizi filitreleyin, riskler tanımlayın, kampanyalar oluşturun ve kolayca yönetin.

Toplu İçe Aktarım

Çalıştığınız müşteri ve tedarikçileri kolay bir şekilde, bakiyeleri ile birlikte sisteme aktarın. Zaman kaybetmeden NetKasam 'lı olun, rakiplerinizle fark yaratın.

Şube ve Depo Yönetimi

Çalıştığınız firmaların şubelerini ve depolarını tanımlayarak, satış ve sevkiyat operasyonlarını hiç bir aksama yada karışıklık olmadan pratik bir şekilde yönetin.

Risk ve İskonto Tanımları

Müşterilerinizi sınıflandırarak onlara ayrı ayrı kampanyalar veya limitler tanımlayabilirsiniz. Bu sayede satış ve karlılığınızı en üst noktalara taşıyabilir ve risklerinizi minimum seviyelerde tutabilirsiniz.

Ödeme Hatırlat

NetKasam Borç ve Alacaklarınızı düzenli olarak müşterileri ve personellerinize hatırlatır. Tahsilatlarda ve iş süreçlerinde yaşadığınız kayıpları minimum seviyelere indirin.

Müşteri Grupları

Müşteri ve Tedarikçilerinizi tek tek veya gruplar halinde sınıflandırarak, onlara özel kampanyalar ve duyurular yapabilirsiniz. Şirket veriminizi NetKasam ile en yukarıya taşıyın, rakiplerinizin önüne geçin.

Kolay Tahsilat

NetKasam ile müşterilerinize yapmaları gereken ödemeleri düzenli olarak hatırlatın. Yada bir fatura veya tüm alacağınız için tahsilat talep edin, işlerinizi hızlandırın.

Kolay Mutabakat

Ay sonu mutabakat mektuplarınızı tek tuşla gönderin, müşterileriniz cevaplasın işlemler otomatik tamamlansın. Her ay gerçekleşen bu iş artık size yük olmasın, NetKasam ile işleriniz kolaylaşsın!

Hızlı Raporlar

Gelişmiş Cari Raporları sayesinde istediğiniz bilgiye çok hızlı ulaşabilirsiniz. NetKasam ile şirketinizde oluşan her detay, her an elinizin altında.

Hesap Ekstresi

Çalıştığınız Carilerin hesap ekstrelerini indirip e-posta olarak gönderebilir veya doğrudan e-posta olarak paylaşabilirsiniz. Dilerseniz müşterilerinizden ödeme talep edip online ödeme alabilirsiniz.

Döküman Yönetimi

Carilerinize fatura, irsaliye, sözleşme veya vergi levhası gibi tüm evraklarınızı sisteme yükleyin eski sistem arşiv ve klasörlerden kurtulun. NetKasam ile şirketinizin tüm belge ve datası güven altında.

Yaygın sorular
Cari Hesaplar ile ilgili sıkça sorulan sorular
NetKasam ‘da müşteri oluşturma sınırı var mı?
netkasam-sss
Hayır. NetKasam ‘da dilediğiniz kadar müşteri oluşturabilir ve işlem yapabilirsiniz.
Döküman yönetimi nedir?
netkasam-sss
Müşterilerinizden istediğiniz ve sizin için gerekli olan tüm evrak, sözleşme veya dökümanların dijital olarak sistemde saklanmasını sağlayan bir özelliktir. Bu sayede klasörlemeye ihtiyaç duymaz, her an bu dökümanlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Mevcut yazılımımdan müşterilerimi NetKasam ‘a aktarabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Kullandığınız yazılımdan müşterilerinizi excel yardımıyla kolay bir şekilde NetKasam ‘a aktarabilirsiniz. Bu konuda eğer isterseniz kullanım kılavuzumuzdan yardım alabilir veya uzman destek ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.
NetKasam ‘da cari mutabakatı nasıl yaparım?
netkasam-sss
NetKasam kolay mutabakat özelliği ile tek tıkla müşterilerinize mutabakat mektubu gönderebilir, zaman harcamadan bu işlemleri tamamlayabilirsiniz.
Müşteri risk tanımı ne demek?
netkasam-sss
Müşterilerinize açtığınız açık bakiye için belirleyeceğiniz üst limit demektir. Örneğin; bir müşterinizin sizdeki eksi bakiyesinin 5000TL üstüne çıkmasını istemiyorsanız, müşterinize bu tanımı yapabilir ve bu bakiye üstüne çıktığında artık o müşteriye sistemin satışı kapatmasını sağlayabilirsiniz.
Müşterilerime özel kampanya ve fiyat tanımları yapabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Müşterilerinize tek tek yada gruplar halinde iskontolar veya kampanyalar tanımlayabilirsiniz. Bu işlemleri cari detay veya ürün detay sayfalarından gerçekleştirebilirsiniz.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.