Raporlar

Devamlı aldığınız raporları kaydedin, zamanınızı verimli kullanın.

NetKasam ile Detaylı Raporlar Alın!

NetKasam'ın dinamik raporlama özellikleriyle işletmenizin performansını detaylı bir şekilde analiz edin. İhtiyacınız olan raporlara hızlıca ulaşın ve kararlarınızı verimli bir şekilde yönlendirin.

Kaydedilebilir

Sürekli aldığınız raporlar için, belirlediğiniz kriterleri kaydedin, her seferinde uğraşmadan hızlıca raporlarınızı görüntüleyin.

Hızlı

İstediğiniz filtre ve kriterleri seçin, raporunuzu oluşturun. Birkaç saniyede raporlarınız hazırlanır ve isterseniz dışarı aktarılır. NetKasam ile üstün bir deneyim yaşarsınız.

Heryerde

NetKasam online altyapısı ile sizi lokasyon sınırından kurtarır. İster evde, ister işte yada tatilde şirketinizin bilgilerine ulaşın, raporlayın ve yönetin.pısı ile sizi lokasyon sınırından kurtarır. İster evde, ister işte yada tatilde şirketinizin bilgilerine ulaşın, raporlayın ve yönetin.

Hazır Şablonlar

Sistem içinde farklı sayfalar ve alanlar için oluşturulmuş hazır rapor şablonları ile tek tuşla birçok rapora anında ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş

NetKasam ‘da raporların tümü, dinamik ve gelişmiş özellikler ile donatılmıştır. İster hazır raporları kullanın isterseniz kendinize göre özel şablonlar oluşturun.

Detaylı

Şirketiniz hakkında istediğiniz bilgilere ulaşmak için dilediğiniz kadar detay kriterler ve filtreler seçebilir ve işletmenize ait gerçek verilerle ulaşabilirsiniz.

Yaygın sorular
Raporlar ile ilgili sıkça sorulan sorular
NetKasam ‘da detaylı raporlar alabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. NetKasam gelişmiş rapor altyapısı ile hem hazır raporları kullanabilir hem de kendi isteğinize göre özel daha detaylı raporlar alabilirsiniz.
İstediğim raporlar sistemde yoksa ne yapmalıyım?
netkasam-sss
NetKasam ekibi olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak en büyük hedefimiz. Sistemde yetersiz gördüğünüz ek geliştirme taleplerinizi bize iletmeniz durumunda, geliştirme ekibimizin incelemelerinden sonra sisteme entegre edilir.
Düzenli aldığım raporları kaydedebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Sürekli aldığınız raporları sisteme kayıt ederek, sonraki zamanlarda tek tıkla aynı kriterlerdeki raporlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Oluşturduğum raporları dışarı aktarabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Sistemde oluşturduğunuz raporları isterseniz excel formatında dışarı aktarabilir yada yazdırabilirsiniz.
Kullanıcılarımın rapor almalarını kısıtlayabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Kullanıcılarınızın yetkilerini kısıtlayarak, rapor sayfalarına ulaşmalarını engelleyebilirsiniz.
Şirket dışındayken rapor alabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Netkasam online bir yazılımdır ve internet olan her yerde sisteme erişim sağlayabilirsiniz. Lokasyon sınırı olmadan tatilde yada evde her an sisteme bağlanabilir ve işlerinizi kontrol edebilirsiniz.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.