Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryerleri ile entegre olun, ürünlerinizi farklı mecralarda satın. Siz işinizi büyütün, operasyonlarınızı NetKasam yönetsin.

NetKasam ile Pazaryerlerine Bağlanın!

Yurtiçi ve yurtdışı pazaryerlerinde ürünlerinizi kolayca satın. Kolay Entegrasyon ile işletmenizi daha verimli bir şekilde yönetin. Tüm dünyaya ulaşarak işinizi büyütün.

Ürün Yönetimi

NetKasam ile tüm ürünlerinizi ve stoklarını varyantlarıyla beraber anlık ve tek ekrandan tüm pazaryerlerine gönderin. NetKasam detaylı stok yönetimi ile işinizi büyütün.

Toplu İşlemler

Faturalama veya kargo süreçlerini toplu işlemler ile vakit kaybetmeden yapın, ek personel maliyetlerinden kurtulun. NetKasam Kısa zamanda çok iş yapın, işinizi büyütün.

Tek Panel

Pazaryeri siparişlerinizin tümünü tek ekrandan yönetin, karışıklıktan kurtulun. Operasyonlarınızı otomatize ederek kısa zamanda çok iş yapın, müşterilerinize hızlı ve kaliteli hizmet verin.

Platform Zenginliği

NetKasam siparişlerinizin yanı sıra e-ticaret siteniz ve zengin pazaryeri entegrasyonları ile daha çok platformda satış yapın, ticaretinizi büyütün.

Kolay Operasyon

Online siparişlerinizin operasyonunu yönetmek artık çok kolay. Şube ve depolarınıza göre siparişlerinizi ayrı ayrı yönetebilirsiniz.

Kargo Maliyeti

Kargo maliyetlerinizi doğru yönetmek artık mümkün. NetKasam kargo entegrasyonu ile belirsiz kargo giderlerinden kurtulun ve karlılığınızı arttırın.

Heryerden Ulaşın

NetKasam kurulum gerektirmez ve internet olan heryerden kullanılabilir. Kolay kullanımı ile hiç bir eğitime ihtiyaç duymadan tüm personelinizle beraber hemen kullanmaya başlayın.

E-Fatura

E-Faturaya geçiş yapın Kağıt fatura maliyetinden kurtulun. Müşterilerinize hızlı ve kaliteli hizmet sunun, personel yatırımınızı düşürün, karlı çıkın.

Yaygın sorular
Pazaryeri Entegrasyonları ile ilgili sıkça sorulan sorular
Entegrasyon ile neler yapabilirim?
netkasam-sss
Pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi pazaryeri sitelere gönderebilir, kampanyalar ve iskontolar tanımlayabilir, oralarda oluşan siparişleri NetKasam panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Oluşan siparişlerin durumlarını değiştirebilir gerekirse iptal veya parçalı iptal edebilirsiniz. Sevk olacak siparişlerinizi kargo entegrasyonu ile kargo şirketine otomatik aktarabilir bu bilgileri pazaryeri tarafına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.
Tüm siparişlerimi NetKasam panelimde görebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Netkasam gelişmiş alt yapısı ile tüm platformlarda oluşan siparişler tek panelde toplanır ve sevkiyat operasyonlarıda yine bu panelden yönetebilirsiniz.
Hangi Pazaryeri siteler ile entegre olabilirim?
netkasam-sss
NetKasam alt yapısı ile başlangıç aşamasında Trendyol, HepsiBurada, N11, GittiGidiyor ve Morhipo siteleri ile tam entegre olabilirsiniz, fakat sürekli gelişen altyapımız ile çok kısa bir zamanda çok daha geniş bir entegrasyon ağı ile sizlere hizmet veriyor olacağız.
Kargolar ile entegre olabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. NetKasam kargo entegrasyonu ile hem kendi siparişleriniz hemde pazaryeri sitelerdeki siparişleriniz için tek kargo entegrasyonu ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Entegrasyon stoğumu takip eder mi?
netkasam-sss
Evet. NetKasam ile oluşturduğunuz ürünlerin stokları e-ticaret sitenize ve XML verdiğiniz diğer sitelerede aktarılır. E-ticaret sitenizde oluşan sipariş stoklarıda yine NetKasam tarafında düşürülür. Bu sayede güncel stok bilgileri otomatik işlenerek, hatalı stok sayılarının oluşması engellenir.
Siparişlerimi toplu olarak yönetebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Siparişlerinizi, seçtiğiniz filtreler ile süzerek toplu işlemler menüsünden, sipariş durumlarını güncelleyebilir, siparişleri yazdırabilir veya faturalayabilir ve yine toplu olarak kargoya gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Gelişmiş Pazaryeri Entegrasyonu

NetKasam, e-ticaret dünyasında benzersiz bir otomasyon ve entegrasyon çözümü sunar. İşte bu yenilikçi yaklaşımımızın bazı önemli özellikleri:

DİNAMİK VE OTOMATİK SÜREÇ YÖNETİMİ
  • Güncel Veri Akışı: Ürün bilgileri, stok durumları ve diğer tüm detaylar gerçek zamanlı güncellenir. Bu, siparişlerde veri akışının eksiksiz ve hatasız olmasını sağlar. Tüm pazaryerlerinde stok ve fiyat hataları engellenir.
  • Otomatik Faturalaştırma: İstenirse, sipariş sisteme düştüğü anda otomatik faturalandırma yapılır.
  • Otomatik e-Fatura: Sipariş faturaya dönüştüğünde, otomatik olarak e-fatura sistemine gönderilir ve fatura süreci tamamlanır.
  • Otomatik e-Fatura Link Bildirimi: Siparişlerin e-fatura görsel linkleri, pazaryeri platformlarına otomatik servisler aracılığıyla bildirilir. Bu bildirim zorunludur ve yapılmaması halinde mağazanın puanı düşer ve ceza alma riski oluşur.
  • Müşteri e-Fatura Bildirimi: Siparişlerin e-fatura görsel linkleri, pazaryeri platformlarına otomatik olarak iletildiği gibi, müşteri e-posta adreslerine de otomatik olarak iletilerek müşteri memnuniyeti arttırılır.
GENİŞ PAZARYERİ ENTEGRASYONU
  • Yerel Platformlar: Türkiye'nin önde gelen e-ticaret platformları Trendyol, Hepsiburada, N11, ÇiçekSepeti, Flo gibi platformlarla tam entegrasyon sağlar.
  • Global Platformlar: Yerel platformlarla tam entegrasyonun yanı sıra, Amazon (21 ülke), AliExpress, Ozon ve Etsy gibi küresel pazaryerleriyle de tam entegre çalışıyoruz. Global pazaryeri ağımızı her geçen gün daha da genişletiyoruz.
  • Çok Dilli Destek ve Otomatik Dil Çeviri: Çok dilli yapımız sayesinde, farklı ülke ve pazaryerlerinde çeşitli dillerde ürün yayınlamak, satışlarınızı artırabilir. Otomatik dil çeviri özelliği ile farklı dillerdeki müşterilere ve pazaryerlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
ESNEK ÜRÜN YÖNETİMİ
  • Dinamik Barkod ve Fiyatlandırma: Her ürünü, her pazaryerinde ve farklı mağazalarınızda, dinamik olarak farklı barkod şablonları ile satışa açabilirsiniz. Barkod ve fiyatlandırma süreçleri esnek ve otomatik bir şekilde ayarlanır.

NetKasam ile e-ticaretteki pazaryeri entegrasyonu, sadece kolay ve etkili değil, aynı zamanda işletmenizin global pazarda rekabet edebilmesi için gerekli tüm araçları sağlar. İşinizi büyütmenin ve e-ticarette fark yaratmanın keyfini çıkarın!

Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu gelişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.