Çek ve Senet

NetKasam Çek ve Senet modülünün kolay kullanımı, gelişmiş özelliklerle donatılmış yapısıyla tanışın.

NetKasam ile Çek ve Senet Yönetimi!

NetKasam'ın kullanıcı dostu Çek ve Senet modülüyle işlemlerinizi kolaylıkla takip edin. Gelişmiş özellikler ve pratik kullanım ile finansal işlemlerinizi güvenli ve etkili bir şekilde yönetin.

Vade Farkı

Senet oluştururken vade farkını hesaplamanıza gerek yok. Vade oranını belirtin, senetleriniz vade farkıyla beraber hemen oluşur. Üstelik Vade farkı faturası, otomatik oluşur.

Tahsilat ve Ödeme

NetKasam ‘da çek ve senetle tahsilat yada ödeme yapmak, çok kolaydır. Her adım kayıt altında ve takip edilebilirdir.Sizde çek ve senetlerinizi NetKasam ile yönetin, Şirketinizin kontrolü sizde olsun.

Raporlar

Çek ve senetlerinizi cariye, vade tarihine, bankasına, tutarına ve daha bir çok duruma göre raporlayabilirsiniz. NetKasam rapor altyapısı ile şirketinizi büyütecek öngörülerde bulunun.

Müşteri Risk yönetimi

Ticari zarara uğramamak adına Müşterilerinizin riskinizi minimum düzeyde tutmak için, sistem bunu takip eder ve sizi bilgilendirir. Eğer gerekli ayarları yaparsanız carilerinizin, belirlenen risklerin üstüne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Kolay Kullanım

NetKasam 'ın kolay kullanımı gelişmiş özelliklerle donatılmış yapısıyla tanışın. Sizde tarih olmuş zor yazılımlardan veya yetersiz uygulamalardan kurtulun, şirketinizi uçtan uca, online ve heryerden yönetin.

Hızlı Senet Oluştur

NetKasam ‘da sıralı veya tek senet oluşturmak çok hızlı ve kolaydır. Elle senet yazmaya ve buna benzer zaman kaybettiren eski nesil yazılımlardan kurtulun.

Hızlı İşlemler

Portföydeki çek ve senetlerinizi takasa gönderin, ödeme olarak kullanın ve daha bir çok işlemi tek tuşla yapın. NetKasam esnek yapısıyla şirketinize tam uyum sağlayabilen en gelişmiş online muhasebe yazılımıdır.

En İyi Çek ve Senet Modülü

NetKasam çek ve senet modülü esnek bir yapıda tasarlanmış ve piyasa ihtiyaçlarına göre kurgulanmıştır. Birçok işlem sistem tarafından otomatik oluşur ve kullanıcı hatalarının önüne geçilir.

Yaygın sorular
Çek ve Senetlerle ile ilgili sıkça sorulan sorular
Çek Risk Yönetimi Nedir?
netkasam-sss
Tahsilat olarak aldığınız çekler, vade tarihi gelene kadar sistemde risk olarak görünür. Bu risk tutarı ilgili carinin detayındada görünür. Vade tarihinden sonra çek ödenince otomatik olarak risk tutarından düşer.
Müşterilerime çek riski tanımlayabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Müşteri düzenleme sayfasından müşterilerinize çek risk tanımı yaparak belirlediğiniz rakamın üstünde risk oluşmasını engelleyebilirisiniz.
Sistemde senet oluşturabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. NetKasam ile tek senet veya sıralı senet oluşturabilirsiniz. Üstelik isterseniz elle senet yazmak yerine oluşturduğunuz senetleri standart senet görseli ile yazdırabilirsiniz.
Karşılıksız çekleri işaretleyebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Aldığınız çek veya senet eğer karşılıksız çıkarsa bunları işaretleyerek aldığınız ve verdiğiniz cari bakiyeleri ve cari risk limitleri otomatik olarak güncellenir. Ayrıca karşılıksız çek tutarları için özel tahsilat veya ödeme(tediye) kalemleri oluşturabilir ve cari bakiyelerinizin takibini doğru takip edebilirsiniz.
Senet oluştururken vade farkı uygulayabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Senet oluştururken belirlediğiniz vade sayısı ve vade farkını sistem otomatik hesaplar ve toplam tutara yansıtır. Oluşan vade farkı için sistem vade farkı faturasını yine otomatik oluşturur.
Çek ve Senetlerimi bankaya takasa gönderebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. NetKasam altyapısı ile çalıştığınız bankalar için özel takas hesapları oluşturarak evraklarınızı kolayca takas hesabınıza gönderebilir ve hızlı işlemler ile çok kolay takibini sağlarsınız. Bu özellik ile banka hesaplarınız ve takas hesabı hareketleriniz ayrı ayrı takip edilebilir.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.