Gider Yönetimi

Giderlerinizi yönetin, nakit yönetiminiz ve maliyetlerinizi kontrol altında tutun.

NetKasam ile Gider Yönetimi!

NetKasam ile giderlerinizi kolaylıkla yönetin ve nakit yönetiminizi kontrol altında tutun. İşletmenizin finansal sağlığını güçlendirin, karlılığınızı artırın ve işinizi büyütün.

Nakit Akışı

Nakit akışınızda gelir ve giderlerinizi ayırarak gelir ve gider kalemlerinizi ayrı ayrı planlayabilirsiniz. NetKasam, tüm özellikleriyle şirketinize göre esner ve rakiplerinize göre her zaman bir adım önde olmanızı sağlar.

Masraf Yönetimi

NetKasam ile yaptığınız tüm işlemlerde masraf girişleri aynı anda ilgili alanlara işlenir. Bu sayede zamandan kazanırken, maliyetleriniz net bilir ve karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Maliyet Yönetimi

Giderlerinizin tümünü doğru yönetmek NetKasam ile çok kolay. Giderlerinizi doğru alanlara kaydederek Gerçek maliyetlerinizi görebilir ve daha az zaman harcayarak İşinizi Büyütebilirsiniz.

Kasa ve Banka İzleme

NetKasam ‘da Kasalar ve Bankalarda gider takibi yapmak çok kolaydır. Yaptığınız tüm işlemlerde kasa ve banka kayıtları aynı anda otomatik oluşur. Bunun gibi daha bir çok işlem siz normal akışınızda çalışırken otomatik oluşur.

Gider Hatırlatma

Vadesi gelen ödemelerinizi, NetKasam düzenli olarak size hatırlatır. Ayrıca isterseniz Takvim özelliği ile ödeme emirleri oluşturabilir ve iş planlarınızı kontrol altına alabilirisiniz.

Çalışan Giderleri

Çalışanlarınızın yaptığı giderleri kolayca kayıt altına alır ve raporlama yapabilirsiniz. Bu sayede giderlerinizi kontrol altına alabilir ve çalışanlar arası harcama performansı takibi çok kolay yaparsınız.

Yaygın sorular
Gider takibi ile ilgili sıkça sorulan sorular
Gider fişi nasıl oluşturabilirim?
netkasam-sss
Giderlerinizi “Giderler” menüsü altından “Gider Fişi” butonu yardımıyla kolayca oluşturup kayıt edebilirsiniz.
Personellerim kendi harcamalarını sisteme girebilir mi?
netkasam-sss
Evet. Çalışanlarınız lokasyon farketmeden mobil telefon yada bilgisayarları ile giderlerini sisteme girebilirler. Ayrıca gider evraklarını fiş, fatura vs. sisteme yükleyerek kayıt altına alabilirler.
İleri tarihli gider oluşturabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Gider fişi oluştururken ödeme durumunu “ödenecek” seçerek ileri bir tarih için oluşturabilirsiniz. Bu sayede gider fişinin ödenmesi gereken tarihte sistem sizi uyaracaktır.
Banka masraflarımı nasıl oluşturabilirim?
netkasam-sss
Tahsilat yada ödemeden oluşan masrafların gider fişi sistem tarafından otomatik olarak oluşur. Masrafın kasası farklı ise ilgili hesaba otomatik işlenir.
Giderin kim tarafından oluşturulduğunu görebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Gider fişi oluştururken giderin kim tarafından oluşturulduğunu çalışanlarınız arasından seçerek tanımlama yapabilirsiniz. Raporlama yaparken yine çalışanları filtreleyerek personelleriniz arasında oluşan gider farklarını raporlayabilirsiniz.
Gider Fişlerini iptal edebilir miyim?
netkasam-sss
Evet. sistemde oluşmuş bir gider fişini iptal eder yada silerseniz, işlemin tüm hareketi ters kayıt atılarak tüm işlemler güncellenir.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.