Kargo Entegrasyonu

Kargolarla tam entegre olun, işlerinizi hızlandırın, Hizmet kalitenizi arttırın.

NetKasam ile Tam Entegre Kargo!

NetKasam ile kargolara tam entegre olun, gönderi işlemlerinizi otomatize ederek müşterilerinize hızlı ve güvenilir teslimatlar sunun. İşinizi kolaylaştırın, işletmenizi büyütün.

Otomatik işlemler

Siparişleriniz oluştuğu andan itibaren bulunduğu aşamalara göre otomatik işlemler ile hata ve gecikmelerin önüne geçilir. Siparişlerinizin hızlı bir şekilde hazırlanması ve kargoya gönderilmesi temel amaçtır.

Maliyet Kontrolü

Özellikle e-ticaret yapan firmaların en büyük problemi kargo maliyetlerini doğru takip edememektir. NetKasam bu problemin çözümünü size sunuyor. Kargo maliyetlerinizi A’dan Z’ye görerek yönetin.

Kolay Kargo

Siparişlerinizin tümünü tek tuşla kargoya gönderin. Barkodunuz oluşsun, müşterinize takip bilgisi iletilsin kısacası tüm işleyişi NetKasam halletsin, zamanınız size kalsın.

Hızlı İşlemler

NetKasam gelişmiş kargo entegrasyonu ile çalıştığınız kargo şirketine bölge, fiyat, boyut veya müşteri gibi birçok konu için tanımlama yapabilirsiniz. Tüm işlemleri tek tıkla tamamlayın, kontrol sizde olsun.

Durum Takibi

Kargonuzun durumunu siz NetKasam ‘dan takip edin. Müşterilerinizede her aşama sizin belirlediğiniz şartlarda adım adım bildirilsin.

Excel ve Manuel Data Aktarımı

Kargo gönderimlerinizi excel ile yada manuel olarak sisteme girişini yaparak operasyonlarınızı hızlandırabilirsiniz. Bu özellik ile kargolarınızın takibini hem siz hemde müşterileriniz kolayca yapabilirsiniz.

Durum Paylaş

NetKasam ile kargo takip linkini tek tek yada toplu olarak WhatsApp, SMS veya Mail ile paylaşın. Müşterileriniz NetKasam takip ekranlarında kargolarını adım adım izlesin, müşteri destek süreleriniz azalsın.

Bölgesel Yönetim

Kargo gönderimlerinizi daha ekonomik yönetmeniz için bölge, il, ilçe veya müşteri bazlı tanımlamalar yaparak, gönderim yapılacak bölgede en uygun kargo şirketi sistem tarafından seçilir ve entegrasyon ile otomatik gönderilir.

Yaygın sorular
Kargo Entegrasyonu ile ilgili sıkça sorulan sorular
Entegrasyon ile neler yapabilirim?
netkasam-sss
Pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi pazaryeri sitelere gönderebilir, kampanyalar ve iskontolar tanımlayabilir, oralarda oluşan siparişleri NetKasam panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Oluşan siparişlerin durumlarını değiştirebilir gerekirse iptal veya parçalı iptal edebilirsiniz. Sevk olacak siparişlerinizi kargo entegrasyonu ile kargo şirketine otomatik aktarabilir bu bilgileri pazaryeri tarafına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.
Birden fazla kargo şirketi ile çalışabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Entegrasyon sağladığımız tüm kargo şirketleri ile aynı anda entegre olabilirsiniz.
Hangi kargo şirketleri ile entegre olabilirim?
netkasam-sss
Şuan için Aras kargo, Yurtiçi kargo, Sürat kargo, UPS kargo ve MNG kargo ile entegre çalışabilirsiniz. Çok yakında PTT kargo ve uluslararası birçok firma ile de entegre olarak siz değerli müşterilerimize daha çok seçenek ile hizmet veriyor olacağız.
Bölgesel kargo yönetimi nedir?
netkasam-sss
Bölgesel kargo yönetimi, her kargo şirketinin güçlü olduğu bölgeleri yani şubelerinin olduğu bölgeleri sisteme tanımlayarak, o bölgeye gönderilecek siparişlerin daha pahalı gönderimini engellemektir.
Kargo anlaşmalarını NetKasam ile mi yapmalıyım?
netkasam-sss
Hayır. Eğer hali hazırda bir kargo şirketi ile anlaşmanız yok ise, doğrudan çalışmak istediğiniz kargo şirketi ile anlaşma yapmalısınız.
Müşterilerime özel kargo tanımı yapabilir miyim?
netkasam-sss
Evet. Müşterilerinizin özellikle çalışmak istediği kargo şirketini tanımlarsanız, sistem ilgili müşteriye gidecek siparişleri istediği kargo şirketine aktarır. NetKasam kargo entegrasyonu %100 dinamik yapısıyla size gelişmiş çözümler sunar.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.