Online Tahsilat

Sanal pos altyapısıyla Kredi Kartı ile tahsilat yapın, siparişleriniz artarken, tahsilatlarınız hızlansın.

NetKasam ile Online Tahsilat Yapın!

NetKasam'ın Sanal pos altyapısıyla ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde alın. Kredi Kartı ile tahsilat yapın, ve gelirlerinizi arttırın. İşinizi büyütürken tahsilat süreçlerinizi daha verimli hale getirin.

Ürün

Müşterilerinize istediği ürünleri paylaşarak online alışveriş olanağı sağlarsınız. Bu şekilde oluşabilecek yanlış siparişler engellenirken, müşterileriniz güvenli ödeme yöntemiyle konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamış olur.

Ulaşılabilir

Online tahsilat özelliği esnek yapısı ile her an birçok farklı platformdan ulaşılabilirdir. Yani siz paylaşımı mail, sms veya farklı bir platformdan yapabilir, müşteriniz ise telefon, tablet yada bilgisayarlarından işlemlerini gerçekleştirebilir.

Hızlı ve Kolay

NetKasam ‘da kredi kartı ile online tahsilat yapmak çok hızlı ve kolaydır. İstediğiniz her adımda cari, ürün, yada fatura için ödeme talebi yapabilir ve tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Güvenli

NetKasam online tahsilat sistemi, en gelişmiş teknolojilerden faydalanarak güvenlikten asla taviz vermez. Bu sayede hem siz hem müşterileriniz %100 güvenlik ile konforlu alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Fatura

Oluşturduğunuz faturaları müşterilerinizle paylaşın, hem müşterinizin faturalarını incelemelerini sağlayın hemde kredi kartı ile ödeme alarak tahsilatlarınızı hızlandırın.

Cari

Müşterinizin mevcut borcunu ödemesi için talep oluşturabilir, bu sayede hem ekstre paylaşıp mutabakat sağlamış olur hemde müşterilerinizin kredi kartı ile ödeme yapmasını sağlarsınız.

Yaygın sorular
Sanal Pos ile ilgili sıkça sorulan sorular
Online tahsilat yapabilmem için neler gerekli?
netkasam-sss
Online tahsilat yapabilmeniz için öncelikle size ait bir vergi levhanızın olması gerekli. Eğer vergi levhanız varsa NetKasam aboneliği aldıktan sonra sistem içinden sanal pos başvuru işlemlerini tamamlayarak, online tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz.
Yapılan tahsilatların iadesini nasıl yapabilirim?
netkasam-sss
Kredi kartıya ödeme aldığınız bir işlemin iadesini yapmanız gerekirse, bunu sistem içerisinde çok kolay yapabilirsiniz. Tutarların iadelerini ister tamamını ister kısmi olarak gerçekleştirebilirisiniz.
Hangi adımlarda online tahsilat yapabilirim?
netkasam-sss
Online tahsilat özelliğini tahsilat yapmanız gereken her adımda kullanabilirsiniz. Cari bakiye tahsilatları için, oluşturduğunuz bir faturayı tahsil etmek için veya ürün satışı sırasında her adımda online tahsilat özelliği kullanılabilir.
Mobil cihazlardanda tahsilat işlemi yapılabilir mi?
netkasam-sss
Evet. Netkasam ile ister masaüstü bilgisayarınızdan ister tabletten yada mobil telefonunuz ile siz veya müşterileriniz çok kolay tahsilat yapabilirsiniz.
Online tahsilat sistemi güvenlimi?
netkasam-sss
NetKasam online tahsilat sistemi, en gelişmiş teknolojilerden faydalanarak güvenlikten asla taviz vermez. NetKasam ödeme altyapısı 3D Secure güvenlik sistemi ve 256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli bir yapıya sahiptir.
Hangi kartlarla ödeme alabilirim?
netkasam-sss
NetKasam Sanal POS alt yapısı ile tüm kartlarla tek çekim işlem yapılabilirken, World, Axess, Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf, Advantage ve Bankkart kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Bizden Bilgi Almak için
Formu Doldurun
NeKasam'ın sunduğu glişmiş çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.