Customer Stories

Landing page nedir?

Landing page, ziyaretçilerin bir reklam veya pazarlama kampanyası sonucu ilk olarak yönlendirildiği web sayfasıdır. Bu sayfalar, genellikle spesifik bir amaca veya eyleme (örneğin, bir ürünü satın almak, bir formu doldurmak) odaklıdır ve bu eylemi gerçekleştirmeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Landing page'ler, kullanıcıların dikkatini dağıtacak unsurlardan arındırılmış olup, ziyaretçiyi belirli bir konuda bilgilendirmeyi ve bir sonraki adımı atmaya teşvik etmeyi amaçlar. Etkili bir landing page, dönüşüm oranlarını artırmak için kritik bir araçtır.

Client
Industry
Services
Date
Verified writer
Customer Stories

More customer stories

Customer story

ASIN Numarası nedir?

ASIN (Amazon Standard Identification Number), Amazon'un kendi içinde geliştirdiği ve kullanılan bir ürün tanımlama numarasıdır. Her bir ürün için Amazon tarafından atanmış benzersiz bir 10 karakterlik alfanümerik kod olan ASIN, Amazon'daki milyonlarca ürünün kolayca sınıflandırılmasını ve tanınmasını sağlar. Bu kod, Amazon'da bir ürünün kimliği gibi işlev görür ve ürünün arama sonuçlarında doğru şekilde yer almasını, müşteriler tarafından kolayca bulunmasını ve satıcıların stok yönetimi gibi işlemlerini basitleştirmesine olanak tanır.

Read Story
Customer story

Çok Kanallı (Omnichannel) E-Ticaret Nedir?

Çok kanallı e-ticaret, işletmelerin çeşitli satış kanallarını (online mağaza, fiziksel mağaza, sosyal medya, mobil uygulamalar vb.) entegre bir şekilde kullanarak müşterilere kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunmasını ifade eder.

Read Story
START YOUR FREE TRIAL

Ready to transform your product? 🚀