Customer Stories

Google Ads nedir?

Google Ads, Google'ın çevrimiçi reklam platformudur. Markalar, belirli anahtar kelimeler, demografik özellikler veya kullanıcı davranışlarına göre hedeflenen reklamlar oluşturabilirler. Bu reklamlar Google arama sonuçları, partner siteler ve YouTube gibi platformlarda gösterilebilir. Google Ads, markalara daha geniş bir kitleye ulaşma ve dönüşüm oranlarını artırma fırsatı sunar. Genellikle tıklama başına ödeme (PPC) modeli kullanılır.

Client
Industry
Services
Date
Verified writer
Customer Stories

More customer stories

Customer story

ASIN Numarası nedir?

ASIN (Amazon Standard Identification Number), Amazon'un kendi içinde geliştirdiği ve kullanılan bir ürün tanımlama numarasıdır. Her bir ürün için Amazon tarafından atanmış benzersiz bir 10 karakterlik alfanümerik kod olan ASIN, Amazon'daki milyonlarca ürünün kolayca sınıflandırılmasını ve tanınmasını sağlar. Bu kod, Amazon'da bir ürünün kimliği gibi işlev görür ve ürünün arama sonuçlarında doğru şekilde yer almasını, müşteriler tarafından kolayca bulunmasını ve satıcıların stok yönetimi gibi işlemlerini basitleştirmesine olanak tanır.

Read Story
Customer story

Çok Kanallı (Omnichannel) E-Ticaret Nedir?

Çok kanallı e-ticaret, işletmelerin çeşitli satış kanallarını (online mağaza, fiziksel mağaza, sosyal medya, mobil uygulamalar vb.) entegre bir şekilde kullanarak müşterilere kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunmasını ifade eder.

Read Story
START YOUR FREE TRIAL

Ready to transform your product? 🚀