Şube ve Depo Yönetimi


Şube ve Depo yönetimi için gereken tüm özellikleri, hızlı ve ekonomik bir şekilde hemen kullanmaya başlayın. Kurulum yok, kötü sürprizler yok.

Şube ve Depo Yönetim

Şube ve Depolarınızı NetKasam ile Yönetin!

Şubelerinizin müşterilerine özel kampanyalar üretin, onlara hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, sadık müşteri kitleleri edinin.

Tek Merkez

Tek Merkez

Şube ve depolarınız birbirine entegre bir yapıyla kurgulanmıştır. Siparişlerinizi, stoklarınızı veya müşterilerinizi ayrı ayrı yönetmenize olanak sağlar. Şube veya personellerinizin performanslarını sürekli izleyebilirisiniz.

Kolay

Kolay

Şube ve depolarınızı hızlıca oluşturun, raf sistemlerini tanımlayın, kullanıcılar atayın ve çalışmaya başlayın. Pratik ve kolay ekranlar ile tüm bunları birkaç adımda tamamlayabilirsiniz.

Raporlar

Raporlar

Şube ve depolarınızı ayrı ayrı ve detaylı olarak raporlayarak doğru performans ölçümleri yapabilirisiniz. Satışlarınızı raporlayarak doğru satış stratejileri belirleyebilirsiniz.

Kullanıcı

Kullanıcı

Kullanıcılarınızı şube yada depolara atayın ve sorumluluk alanlarını belirleyin. Gelişmiş kullanıcı altyapısı ile doğru iş süreçleri kurgulayın ve karlılığınızı arttırın.

Müşteri

Müşteri

Şubelerinizin müşterilerine özel kampanyalar üretin, onlara hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, sadık müşteri kitleleri edinin. NetKasam ile müşterilerinizin, şubelerinizin tümünde aynı hizmeti almasını sağlayın.

E-Ticaret

E-Ticaret

E-ticaret siparişlerinizi, depo yada şube stoklarına göre dağıtın. Hızlı ve sorunsuz operasyonlarla iş süreçlerinizi hızlandırın ve işinizi büyütün. NetKasam e-ticaret yapan firmalar için özel çözümler sunar.

Ekonomik

Ekonomik

NetKasam tüm bu özelliklerinin yanı sıra çok da ekonomiktir. Kurulum, eğitim yada sunucu maliyeti yoktur. Eski nesil yazılımlardan daha ekonomik ve gelişmiştir. Hemen abone olun ve hiçbir yatırım yapmadan NetKasam kullanmaya başlayın.

En İyisi

En İyisi

NetKasam gelişmiş ve güvenli altyapısı ile Online, yeterli ve üstün özelliklerle donatılmış bir sistemdir. Şirketinizin tüm süreçlerini kolaylaştıracak ve sizin işinizi büyütmenize odaklanmanızı sağlayacaktır. Sizde rakiplerinizden önde olmak için hemen başlayın.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Şube ve Depolar ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Operasyon

Operasyon

Depo sipariş operasyonlarınızı NetKasam ile yönetin, daha az personelle daha çok iş yapın, karlı çıkın.

Yetkilendirme

Yetkilendirme

Şube personellerinize farklı yetkiler vererek, çalışma alanlarını belirleyin. Şirketinizin güvenliği ve kontrolü sizde olsun.

Ürün Yönetimi

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin depo içi konumlarını sistem içinde tanımlayın, ürün yerleştirme ve toplama işlerini sistem otomatik planlasın.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link