Stok Takibi


Gelişmiş stok ve depo altyapısı ile stok takibi ve sipariş yönetimi artık çok kolay.

Stok Yönetimi

NetKasam ile Stok Yönetimi!

Ürünlerinizi oluşturun, paylaşın ve satmaya başlayın. Gelişmiş raporlar alın, yarı yolda kalmayın.

Online Ürün Satışı

Online Ürün Satışı

NetKasam size online satış imkanı sunar. Bir ürün için satış linki oluşturun müşterinize paylaşın, işte bu kadar. Müşteriniz güvenli alışverişin tadını çıkartırken, siz işinizi büyütün.

Varyant Yönetimi

Varyant Yönetimi

Sınırsız varyant altyapısı ile NetKasam işletmenizin her ihtiyacına karşılık verir. Ürün varyantlarınızın stokları veya resimleri gibi bir çok özellik yönetimi kolay altyapısı ile şimdi NetKasam ‘da.

E-Ticaret Stok Yönetimi

E-Ticaret Stok Yönetimi

E-Ticaret yapıyorsanız yada e-ticaret müşterileriniz varsa, NetKasam ile e-ticaret stoğunuzu yönetmek çok kolay. Ürünlerinizin online stok miktarını belirleyin, XML verin, rahat edin.

Kritik Stok Raporu

Kritik Stok Raporu

Stok devir hızına göre, kritik stok miktarı raporları ile asla işiniz aksamaz. Ürünlerinize kritik stok miktarı belirleyin, gereken zamanda satınalma yapın yarı yolda kalmayın.

Kampanya Modülü

Kampanya Modülü

Şube, Depo, Ürün, Kategori yada Müşteri gruplarına göre kampanyalar oluşturarak, müşterilerinize avantajlar sağlayın. Bunları raporlayın ve analiz edin, şirketinizin büyümesini izleyin.

Resim Yükleme

Resim Yükleme

Ürünlerinize resim ekleyerek online satış kanallarına entegre edebilir, müşteri ve tedarikçilerinize daha pratik çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca farklı varyant gruplarına farklı resimler yükleyebilirsiniz.

Stok Hareketleri

Stok Hareketleri

Stoklarınıza ait tüm hareketler tüm detaylarıyla, tek ekranda ve her an yanınızda. Şirketinizde, evinizde yada tatilde stoklarınızı kontrol altında tutun, işiniz aksamasın.

Ürün Kopyala

Ürün Kopyala

Yeni bir ürün eklerken varolan benzer bir üründen kopyalayın, hem daha az yorulun hem de zamandan tasarruf edin. NetKasam size gelişmiş bir ürün modülü sunar.

Şube ve Depo Stok Yönetimi

Şube ve Depo Stok Yönetimi

Şube ve depolarınızın stoklarına, stok hareketlerine hızlıca ulaşın. Tüm detaylarını görün ve hızlıca aksiyon alın. Şirketiniz her an yanınızda olsun, vaktiniz size kalsın.

Sınırsız Kategori

Sınırsız Kategori

Ürünlerinizi kategorilendirin, üstelik sınırsız kategori ile bunu en kolay yoldan yapın. Bir ürünü birden fazla kategoride gösterebilir bunların satış raporlarını ayrı ayrı alabilirsiniz.

XML Verme

XML Verme

NetKasam içinde oluşturduğunuz ürünleri online satış yapan müşterilerinizle paylaşmak için excel vs. uğraşmayın. Dilediğiniz ürünleri, kategorileri seçin xml oluşturun ve paylaşın, herşey bu kadar basit.

Birim Yönetimi

Birim Yönetimi

Ürünlerinizi birden fazla birimde satmanız gerekiyorsa çözümü NetKasam ‘da. Ürünlere özel setler vaya birimler oluşturun, dilerseniz bunları şube ve depolara ayrı ayrı tanımlayın ve satışlarınızı uçtan uca yönetin.

Stok Maliyeti

Stok Maliyeti

Stok maliyetlerinizi hesaplayamıyorsanız sizin için en uygun çözüm NetKasam. Stok devir hızlarını görün, ürün giderleriniz görün ve maksimum doğrulukta maliyetlerinizi raporlayın.

Hızlı Ürün Girişi

Hızlı Ürün Girişi

NetKasam ile ürünlerinizi çok hızlı ve pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. Üstelik ürünlerinizi çok detaylı yada çok basit oluşturmak tamamen sizin elinizde.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Stok takibi ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • Ürünlerimi toptan satabilir miyim?

  Evet. Ürünlerinize set tanımlamaları yaparak koli, kutu, çuval vb. şekillerde satabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinize katmanlı fiyat tanımlayarak toptan satışlarda farklı fiyatlarla satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 • Online satış nasıl yaparım?

  Ürün detay sayfasında “Paylaş” butonu ile ürünlerinizi müşterilerinizle paylaşarak kredi kartı yada kapıda ödeme seçeneğiyle online satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin kısa linklerini sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak yine online satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 • Mevcut yazılımımdan ürünlerimi NetKasam ‘a aktarabilir miyim?

  Evet. Kullandığınız yazılımdan ürünlerinizi excel yardımıyla kolay bir şekilde NetKasam ‘a aktarabilirsiniz. Bu konuda eğer isterseniz kullanım kılavuzumuzdan yardım alabilir veya uzman destek ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • Varyant nedir?

  Varyant, bir ürünün alt kırılımları demektir. Tekstil sektöründen örnek vermek gerekirse; bir pantolona ait beden ve renkler vardır ve siz bu tarz bir ürünü her bir kırılımı için ayrı bir ürün oluşturmaz o ürünün varyantlarını oluşturursunuz. Ayrıca bu varyantların stokları ayrı ayrı takip edilebilir. NetKasam altyapısı ile sınırsız varyant oluşturmayı destekler.

 • Ürünlerime Resim Yükleyebilir miyim?

  Evet, Ürünlerinize resim veya resimler yükleyebilirsiniz. NetKasam gelişmiş altyapısı ile varyantlı ürünlerinize ayrıca resimler yüklemenize olanak sağlar. Örneğin; gömlek satan bir işletmesiniz ve bu gömleğin birden fazla renkleri var. Siz her bir renge ayrı ayrı kendi renk görsellerini yükleyerek, online satış veya xml ile satış durumlarında daha iyi sunum yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 • Kritik stok miktarı nedir?

  Bir ürüne ait, sistemin sizi uyarmasını istediğiniz stok sınırı demektir. Yani siz bir ürün stoğu 3 adete düşünce sistem sizi uyarsın istiyorsanız, kritik stok miktarı alanına “3” yazmanız yeterli olacaktır. Ürün stoğu bu adete düşünce sistem tarafından size bildirim gelecektir, bu sayede siz ürün tükenmeden tedarik sürecini başlatabilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
E-Ticaret

E-Ticaret

Ürünlerinizi ister Pazareyeri sitelerde ister doğrudan müşterilerinize online olarak satın.

Varyant

Varyant

Her varyant bir ürün, ürünlerinizin varyantlarını oluşturun, ayrı ayrı resimlerini yükleyin.

XML

XML

E-Ticaret yapan müşterilerinize, ürünlerinizi XML özelliği ile paylaşın. Satış ağınız genişlesin, şirketiniz büyüsün.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link