Sipariş Yönetimi


Siparişlerinizin tümünü tek ekrandan yönetin, Personel yatırımınızı düşürün, Karlılığınızı arttırın.

Sipariş Yönetimi

NetKasam ile Sipariş Yönetimi!

E-Ticaret yapan şirketler için geliştirilen Sipariş yönetimi ile operasyonlarınızın tümünü tek ekrandan yönetin, İşleriniz hızlansın, Şirketiniz büyüsün.

Toplu Yazdırma

Toplu Yazdırma

Toplu fatura veya sipariş yazdırma özelliği ile işlemlerinizi tek tuş ile oluşturun, akıllı sıralama ile yazdırın ve personellere atayın. Depo süreçleriniz hızlansın, karlılığınız artsın.

Depo Sipariş Toplama

Depo Sipariş Toplama

Siparişlerinizi kargoya hazırlamak artık çok kolay. Deponuzu kurallarıyla oluşturun ve ürün toplama işleminizi NetKasam ‘a bırakın. İşlerinizi büyütmek için gerekli her çözüm NetKasam ‘da.

Sipariş Durumları

Sipariş Durumları

Siparişlerinizi yönetmeniz için gerekli olan durum yönetimi tıpkı e-ticaret sitenizde olduğu gibi NetKasam’da da var. Durum değişimlerinde iş süreçleri otomatik oluşur, işleriniz kolaylaşır.

Toplu Faturalama

Toplu Faturalama

Siparişlerinizi filtreleyin, toplu olarak irsaliye, fatura ya da e-fatura süreçlerini tamamlayın. Yüksek personel maliyeti ve zaman kayıplarının önüne geçin

Kargo Entegrasyonu

Kargo Entegrasyonu

NetKasam kargo entegrasyonu ile siparişlerinizle tek tek uğraşmanıza gerek yok. Kargo operasyonunu yönetmek için ayrı personellere ihtiyacınız kalmaz. Zamanınızı doğru kullanın, müşterilerinize kaliteli hizmet verebilirsiniz.

Müşteri Paylaşımı

Müşteri Paylaşımı

Siparişlerinizin durumlarını dilediğiniz aşamada müşterilerinizle otomatik paylaşımını sağlayarak, iletişim maliyetlerinizi aşağı çeker ve hizmet kalitenizi üst noktalara taşırsınız.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Sipariş Yönetimi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • Siparişlerimi toplu faturaya çevirebilir miyim?

  Evet. Siparişlerinizi istediğiniz gibi filtreleyin seçin ve tümünü aynı anda faturaya dönüştürün ve yazdırın.

 • Siparişlerimi toplu olarak yönetebilir miyim?

  Evet. Siparişlerinizi, seçtiğiniz filtreler ile süzerek toplu işlemler menüsünden, sipariş durumlarını güncelleyebilir, siparişleri yazdırabilir veya faturalayabilir ve yine toplu olarak kargoya gönderme işlemini yapabilirsiniz.

 • Sipariş yönetimi ile neler yapabilirim?

  NetKasam sipariş yönetimi ile ürünlerinizi tüm satış platformlarına gönderebilir, bu platformlarda oluşan siparişleri NetKasam panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Oluşan siparişlerin durumlarını değiştirebilir gerekirse iptal veya parçalı iptal edebilirsiniz. Sevk olacak siparişlerinizi kargo entegrasyonu ile kargo şirketine otomatik aktarabilir bu bilgilerin diğer platformlara aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Toplu İşlemler

Toplu İşlemler

Sipariş işlemlerini tek tek yapmak için uğraşmayın, toplu işlemlerle birkaç saniyede tüm siparişlerinizi yönetin.

Sipariş Toplama

Sipariş Toplama

Deponuzu kurallarıyla oluşturun, sipariş içindeki ürün toplama işleminizi en hızlı olacak şekilde NetKasam organize etsin.

Durum Yönetimi

Durum Yönetimi

Siparişlerinizin ödeme, depo veya kargo durumlarını NetKasam ile yönetin, iş süreçlerinizi hızlandırın.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link