Pazaryeri Entegrasyonu


Pazaryerleri ile entegre olun, ürünlerinizi farklı mecralarda satın. Siz işinizi büyütün, operasyonlarınızı NetKasam yönetsin.

Pazaryeri-Entegrasyonu-1-Kurtarıldı

NetKasam ile Pazaryerlerine Bağlanın!

Pazaryerlerindeki ürün ve siparişlerinizin tümünü tek ekrandan yöneterek, operasyonlarınızı daha kaliteli ve hızlı yönetin.

Tek Panel

Tek Panel

Pazaryeri siparişlerinizin tümünü tek ekrandan yönetin, karışıklıktan kurtulun. Operasyonlarınızı otomatize ederek kısa zamanda çok iş yapın, müşterilerinize hızlı ve kaliteli hizmet verin.

Ürün Yönetimi

Ürün Yönetimi

NetKasam ile tüm ürünlerinizi ve stoklarını varyantlarıyla beraber anlık ve tek ekrandan tüm pazaryerlerine gönderin. NetKasam detaylı stok yönetimi ile işinizi büyütün.

Toplu İşlemler

Toplu İşlemler

Faturalama veya kargo süreçlerini toplu işlemler ile vakit kaybetmeden yapın, ek personel maliyetlerinden kurtulun. NetKasam Kısa zamanda çok iş yapın, işinizi büyütün.

Platform Zenginliği

Platform Zenginliği

NetKasam siparişlerinizin yanı sıra e-ticaret siteniz ve zengin pazaryeri entegrasyonları ile daha çok platformda satış yapın, ticaretinizi büyütün.

E-Fatura

E-Fatura

E-Faturaya geçiş yapın Kağıt fatura maliyetinden kurtulun. Müşterilerinize hızlı ve kaliteli hizmet sunun, personel yatırımınızı düşürün, karlı çıkın.

Kolay Operasyon

Kolay Operasyon

Online siparişlerinizin operasyonunu yönetmek artık çok kolay. Şube ve depolarınıza göre siparişlerinizi ayrı ayrı yönetebilirsiniz.

Kargo Maliyeti

Kargo Maliyeti

Kargo maliyetlerinizi doğru yönetmek artık mümkün. NetKasam kargo entegrasyonu ile belirsiz kargo giderlerinden kurtulun ve karlılığınızı arttırın.

Heryerden Ulaşın

Heryerden Ulaşın

NetKasam kurulum gerektirmez ve internet olan heryerden kullanılabilir. Kolay kullanımı ile hiç bir eğitime ihtiyaç duymadan tüm personelinizle beraber hemen kullanmaya başlayın.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Pazaryeri Entegrasyonları ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • Entegrasyon ile neler yapabilirim?

  Pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi pazaryeri sitelere gönderebilir, kampanyalar ve iskontolar tanımlayabilir, oralarda oluşan siparişleri NetKasam panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Oluşan siparişlerin durumlarını değiştirebilir gerekirse iptal veya parçalı iptal edebilirsiniz. Sevk olacak siparişlerinizi kargo entegrasyonu ile kargo şirketine otomatik aktarabilir bu bilgileri pazaryeri tarafına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

 • Hangi Pazaryeri siteler ile entegre olabilirim?

  NetKasam alt yapısı ile başlangıç aşamasında Trendyol, HepsiBurada, N11, GittiGidiyor ve Morhipo siteleri ile tam entegre olabilirsiniz, fakat sürekli gelişen altyapımız ile çok kısa bir zamanda çok daha geniş bir entegrasyon ağı ile sizlere hizmet veriyor olacağız.

 • Entegrasyon stoğumu takip eder mi?

  Evet. NetKasam ile oluşturduğunuz ürünlerin stokları e-ticaret sitenize ve XML verdiğiniz diğer sitelerede aktarılır. E-ticaret sitenizde oluşan sipariş stoklarıda yine NetKasam tarafında düşürülür. Bu sayede güncel stok bilgileri otomatik işlenerek, hatalı stok sayılarının oluşması engellenir.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • Tüm siparişlerimi NetKasam panelimde görebilir miyim?

  Evet. Netkasam gelişmiş alt yapısı ile tüm platformlarda oluşan siparişler tek panelde toplanır ve sevkiyat operasyonlarıda yine bu panelden yönetebilirsiniz.

 • Kargolar ile entegre olabilir miyim?

  Evet. NetKasam kargo entegrasyonu ile hem kendi siparişleriniz hemde pazaryeri sitelerdeki siparişleriniz için tek kargo entegrasyonu ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Siparişlerimi toplu olarak yönetebilir miyim?

  Evet. Siparişlerinizi, seçtiğiniz filtreler ile süzerek toplu işlemler menüsünden, sipariş durumlarını güncelleyebilir, siparişleri yazdırabilir veya faturalayabilir ve yine toplu olarak kargoya gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Güçlü Entegrasyon

Güçlü Entegrasyon

NetKasam sürekli gelişen güçlü ve zengin entegrasyonlar ile size yeni satış kanalları ve fırsatlar sağlar.

Tek Panel

Tek Panel

Pazaryeri siparişlerinizin tümünü muhasebenizle birlikte tek ekrandan yönetin, zaman kayıplarından kurtulun.

Ekonomik

Ekonomik

NetKasam zengin ve güçlü altyapısı ve ekonomik fiyatlarıyla işletmenize yüksek fayda sağlar.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link