Online Satış


Bir muhasebe yazılımı online satış yapar mı demeyin, Gelişmiş NetKasam dünyasına katılın, işinizi büyütün.

Online Satış

NetKasam ile Online Satış Yapın!

Ürünlerinizi e-posta, sms yada sosyal medyada paylaşın. Müşterileriniz kredi kartı ile güvenle alışveriş yapsın, sizde kolay ve hızlı ticaretin keyfini sürün.

Yeni Bir Dünya

Yeni Bir Dünya

Bir muhasebe yazılımı online satış yapar mı ? NetKasam yapar. Online satış özelliği ile işinizi büyütün. Bu yeni dünyaya sizde adım atın, rakiplerinizin önünde olun.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal medya platformlarından satış yapıyorsanız, NetKasam size özel çözümler sunar. Ürünlerinizi oluşturun, paylaşın ve satın, hem muhasebenizi hem satışlarınızı tek ekrandan kolayca yönetin.

Anında Tahsilat

Anında Tahsilat

Ürünlerinizi e-posta, sms yada sosyal medyada paylaşın. Müşterileriniz kredi kartı ile güvenle alışveriş yapsın, sizde kolay ve hızlı ticaretin keyfini sürün. Kazandıran muhasebe, NetKasam.

Muhasebe mi? E-Ticaret mi?

Muhasebe mi? E-Ticaret mi?

Her ikisi desek yanlış olmaz, hem muhasebe hem e-ticaret bir arada ve sadece NetKasam ‘da. Ürünlerinizi oluşturun hemen satmaya başlayın. Muhasebe işlemleri otomatik oluşsun, işiniz kolaylaşsın.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

NetKasam tüm sistemi SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Yaptığınız satışlar sırasında müşterilerinizin Kredi kartı bilgileri sadece satın alma aşamalarında kullanılır. Hiçbir şekilde kayıt altında tutulmaz.

Kargo Entegrasyonu

Kargo Entegrasyonu

Kargo entegrasyonu ile sipariş başlangıcından, ürünlerinizin müşteriye teslim edilmesine kadar olan tüm süreci hem siz hem müşteriniz kolayca takip edin. Satış sonrası operasyonlarınızı NetKasam ile yönetin, rahat edin.

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme

NetKasam ‘da online satışı kapıda ödeme özelliği ile yapabilirsiniz. Bu sayede müşteri isteklerine daha çok cevap vererek satışlarınızı arttırırsınız.

Taksitli Satış

Taksitli Satış

Müşterilerinize taksitli satış imkanı sağlayın, Cironuzu arttırın. İşlemlerinizin tümünü tek panelden yürütün, Karlı çıkın. Her ihtiyacınıza çözüm üreten NetKasam 'la tanışın.

Dünyanın Her Yerine

Dünyanın Her Yerine

NetKasam ile dünyanın heryerindeki müşterilerinize kolay ve güvenli satış yapın. Sipariş operasyonlarınızı ve iş süreçlerinizi kontrol altında tutun, ticaret hacminizi büyütün.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Online satış özelliği ile müşterilerinize daha hızlı, daha kaliteli ve Güvenli hizmet sağlayarak onları memnun edin. NetKasam ile işinizi büyütün.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Online Satış ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • Kredi kartına taksitli satış yapabilir miyiz?

  Evet. NetKasam ödeme altyapısı entegrasyonu ile kredi kartı ile taksitli satış yapabilirisiniz.

 • Online satış nasıl yaparım?

  Ürün detay sayfasında “Paylaş” butonu ile ürünlerinizi müşterilerinizle paylaşarak kredi kartı yada kapıda ödeme seçeneğiyle online satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin kısa linklerini sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak yine online satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünlerime Resim Yükleyebilir miyim?

  Evet, Ürünlerinize resim veya resimler yükleyebilirsiniz. NetKasam gelişmiş altyapısı ile varyantlı ürünlerinize ayrıca resimler yüklemenize olanak sağlar. Örneğin; gömlek satan bir işletmesiniz ve bu gömleğin birden fazla renkleri var. Siz her bir renge ayrı ayrı kendi renk görsellerini yükleyerek, online satış veya xml ile satış durumlarında daha iyi sunum yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 • Kargo ile entegre çalışabilir miyim?

  Evet. NetKasam ile çalıştığınız kargo şirketi ile tam entegre olabilirsiniz. Bu sayede hem kargo operasyonuna daha az zaman harcarsınız, hemde kargonuzun durumunu he siz hemde müşterileriniz takip edebilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • NetKasam muhasebe mi? e-ticaret sitesi mi?

  Her ikiside desek yanlış olmaz, hem muhasebe hem e-ticaret bir arada diyebiliriz. NetKasam gelişmiş bir online muhasebe yazılımı ama bunun yanı sıra çağa ayak uyduran online satışı her platformda destekleyen bir şirketin hemen hemen her ihtiyacına karşılık veren ticari bir yazılımdır.

 • Sipariş sırasında kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?

  NetKasam tüm sistemi en güvenilir ve son teknoloji SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Yaptığınız satışlar sırasında müşterilerinizin Kredi kartı bilgileri sadece satın alma aşamalarında kullanılır. Hiçbir şekilde kayıt altında tutulmaz.

 • Siparişlerin muhasebeleştirmesi nasıl yapılır?

  Sattığınız ürünlerin tek tıkla faturalaştırma işlemini yapabilir ve satış işlemini resmileştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra NetKasam iptal iade süreçlerinide sizin çok kolay yönetmenize olanak sağlar. İptal iade durumlarında yine tek tıkla iade faturası veya gider pusulası oluşturmanızada olanak sağlar.

 • Hangi kartlarla ödeme alabilirim?

  NetKasam Sanal POS alt yapısı ile tüm kartlarla tek çekim işlem yapılabilirken, World, Axess, Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf, Advantage ve Bankkart kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Güvenli

Güvenli

NetKasam tüm sistemi SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmekte ve en üst düzey güvenlik yazılımları ile korunmaktadır.

Sosyal

Sosyal

Ürünlerinizi sosyal mecralarda paylaşın, online satış yaparak müşterilerinizle her an etkileşimde kalın.

Güçlü

Güçlü

Şirketinizin muhasebe ve satış anlamında tüm ihtiyaçlarına karşılık veren, kolay ve gelişmiş altyapı.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link