Mağaza Satış Ekranı


Perakende mağazalar için özel tasarlanmış ekranlarla hızlı satış yapın. Kurulum ve Eğitim maliyeti yok.

Mağaza Satış Ekranı

NetKasam Perakende Satış!

Perakende satışın en kolay ve en karlı haliyle tanışın. İşleriniz hızlansın, karlılığınız artsın. Kurulum gerekmeden, mağazalarınızda kullanmaya başlayın.

Hızlı ve Pratik

Hızlı ve Pratik

Mağazalarınızda barkod cihazları veya manuel olarak çok hızlı satış oluşturabilirsiniz. Kurulum derdi olmayan NetKasam zaman yönetimi ile size büyük avantaj sağlar.

Kolay Kullanım

Kolay Kullanım

NetKasam kolay kullanımı ile eğitim gerektirmez. Online olması ve kurulum gerektirmemesiyle, siz ve personelleriniz hemen kullanmaya başlayabilir.

Güvenli

Güvenli

NetKasam tüm altyapısı uçtan uca üstün güvenlik teknolojileriyle korunmaktadır. Tüm datanız sürekli yedeklenir ve bulut teknolojisi sayesinde data kaybı gibi bir riskiniz hiç bir zaman yoktur.

Online

Online

İnternet olan heryerden ulaşabilir ve çalışabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen yapısı ile mağazalarınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şirketinizi artık heryerden yönetmek için hemen NetKasam ‘a başvurun ve işinizi büyütün.

Kampanya Yönetimi

Kampanya Yönetimi

Özel günlerde yada özel tarih aralıklarında Ürün, kategori veya Mağazalarınıza özel kampanyalar oluşturarak, müşterilerinize özel fiyatlarla satış yapabilirsiniz. NetKasam ile her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olurusunuz.

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcılarınız için piyasa araştırması yapılarak tasarlanan NetKasam, personellerinize üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunar. Hiçbir eğitim masrafınız olmadan, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Mağaza Ekranları ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Hızlı Satış

Hızlı Satış

Mağazalarınızda satış işlemi yaparken hızlı satış ekranlarını kullanın, ürün barkodlarını okutun işlemleri tamamlayın.

Kampanya

Kampanya

Mağaza ve şubelerinize özel kampanyalar hazırlayın, müşterilerinize özel günlerde özel fiyatlarla kendilerini özel hissettirin.

Bulut Teknoloji

Bulut Teknoloji

Bulut teknoloji altyapısı ile şubelerinizde kurulum gerekmeden hemen kullanmaya başlayın, datalarınız her zaman güvende olsun.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link