Kargo Entegrasyonu


Kargolarla tam entegre olun, işlerinizi hızlandırın, Hizmet kalitenizi arttırın.

Kargo-Entegrasyonu

NetKasam ile Tam Entegre Kargo!

Çalıştığınız kargo şirketi ile tam entegre olun, zamandan ve iş gücünden tasarruf edin.

Kolay Kargo

Kolay Kargo

Siparişlerinizin tümünü tek tuşla kargoya gönderin. Barkodunuz oluşsun, müşterinize takip bilgisi iletilsin kısacası tüm işleyişi NetKasam halletsin, zamanınız size kalsın.

Excel ve Manuel Data Aktarımı

Excel ve Manuel Data Aktarımı

Kargo gönderimlerinizi excel ile yada manuel olarak sisteme girişini yaparak operasyonlarınızı hızlandırabilirsiniz. Bu özellik ile kargolarınızın takibini hem siz hemde müşterileriniz kolayca yapabilirsiniz.

Maliyet Kontrolü

Maliyet Kontrolü

Özellikle e-ticaret yapan firmaların en büyük problemi kargo maliyetlerini doğru takip edememektir. NetKasam bu problemin çözümünü size sunuyor. Kargo maliyetlerinizi A’dan Z’ye görerek yönetin.

Durum Paylaş

Durum Paylaş

NetKasam ile kargo takip linkini tek tek yada toplu olarak WhatsApp, SMS veya Mail ile paylaşın. Müşterileriniz NetKasam takip ekranlarında kargolarını adım adım izlesin, müşteri destek süreleriniz azalsın.

Hızlı İşlemler

Hızlı İşlemler

NetKasam gelişmiş kargo entegrasyonu ile çalıştığınız kargo şirketine bölge, fiyat, boyut veya müşteri gibi birçok konu için tanımlama yapabilirsiniz. Tüm işlemleri tek tıkla tamamlayın, kontrol sizde olsun.

Otomatik işlemler

Otomatik işlemler

Siparişleriniz oluştuğu andan itibaren bulunduğu aşamalara göre otomatik işlemler ile hata ve gecikmelerin önüne geçilir. Siparişlerinizin hızlı bir şekilde hazırlanması ve kargoya gönderilmesi temel amaçtır.

Durum Takibi

Durum Takibi

Kargonuzun durumunu siz NetKasam ‘dan takip edin. Müşterilerinizede her aşama sizin belirlediğiniz şartlarda adım adım bildirilsin.

Bölgesel Yönetim

Bölgesel Yönetim

Kargo gönderimlerinizi daha ekonomik yönetmeniz için bölge, il, ilçe veya müşteri bazlı tanımlamalar yaparak, gönderim yapılacak bölgede en uygun kargo şirketi sistem tarafından seçilir ve entegrasyon ile otomatik gönderilir.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Kargo Entegrasyonu ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • Entegrasyon ile neler yapabilirim?

  Pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi pazaryeri sitelere gönderebilir, kampanyalar ve iskontolar tanımlayabilir, oralarda oluşan siparişleri NetKasam panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Oluşan siparişlerin durumlarını değiştirebilir gerekirse iptal veya parçalı iptal edebilirsiniz. Sevk olacak siparişlerinizi kargo entegrasyonu ile kargo şirketine otomatik aktarabilir bu bilgileri pazaryeri tarafına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

 • Hangi kargo şirketleri ile entegre olabilirim?

  Şuan için Aras kargo, Yurtiçi kargo, Sürat kargo, UPS kargo ve MNG kargo ile entegre çalışabilirsiniz. Çok yakında PTT kargo ve uluslararası birçok firma ile de entegre olarak siz değerli müşterilerimize daha çok seçenek ile hizmet veriyor olacağız.

 • Kargo anlaşmalarını NetKasam ile mi yapmalıyım?

  Hayır. Eğer hali hazırda bir kargo şirketi ile anlaşmanız yok ise, doğrudan çalışmak istediğiniz kargo şirketi ile anlaşma yapmalısınız.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • Birden fazla kargo şirketi ile çalışabilir miyim?

  Evet. Entegrasyon sağladığımız tüm kargo şirketleri ile aynı anda entegre olabilirsiniz.

 • Bölgesel kargo yönetimi nedir?

  Bölgesel kargo yönetimi, her kargo şirketinin güçlü olduğu bölgeleri yani şubelerinin olduğu bölgeleri sisteme tanımlayarak, o bölgeye gönderilecek siparişlerin daha pahalı gönderimini engellemektir.

 • Müşterilerime özel kargo tanımı yapabilir miyim?

  Evet. Müşterilerinizin özellikle çalışmak istediği kargo şirketini tanımlarsanız, sistem ilgili müşteriye gidecek siparişleri istediği kargo şirketine aktarır. NetKasam kargo entegrasyonu %100 dinamik yapısıyla size gelişmiş çözümler sunar.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Tam Entegre

Tam Entegre

Kargo şirketiniz ile tam entegre çalışın, siparişlerinizi tek tıkla kargoya gönderin ve durumlarını heryerden takip edin.

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Kargo şirketleriyle en uygun fiyatlarla entegre olun, hemen kullanmaya başlayın, NetKasam ile yüksek maliyetlerden kurtulun.

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme

NetKasam ile müşterileriniz alışveriş yaparken kapıda ödeme seçeneğini kullanarak alışverişlerini tamamlayabilirler.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link