Fatura Takibi


Fatura oluşturmak ve takip etmek, hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı.

Fatura Takibi

NetKasam ile Fatura Takibi!

Faturalarınızı hızlıca oluşturun, tek tuşla dönüştürün ve paylaşın. Faturadan gider pusulasına veya proformadan siparişe dönüştürün, NetKasam 'da herşey çok kolay.

Hızlı Fatura Şablonu

Hızlı Fatura Şablonu

Faturalarınızı yazdırmak için yazdırma şablonunuzu kolayca oluşturun, faturalarınızı hızlı ve profesyonel bir şekilde yazdırın. Amatör yöntemlerden kurtularak, zamandan ve nakitten tasarruf edin.

Toplu Fatura Yazdırma

Toplu Fatura Yazdırma

Oluşturduğunuz ve yazdırılmamış faturalarınızı filitreleyin, hepsini tek seferde kolayca yazdırın, personel yatırımınızı azaltın, kazancınızı arttırın.

Tekrarlayan Fatura

Tekrarlayan Fatura

Düzenli periyotlarda kestiğiniz faturalar için tekrarlama emri oluşturun. Belirlediğiniz tarihte NetKasam sizin için oluşturur, size ve müşterinize haber verir.

Gelişmiş Filtreleme

Gelişmiş Filtreleme

Fatura, sipariş veya proformalar arasında kaybolmayın. Detaylı filtrelemeler ile dilediğiniz kriterlerde arama yapın ve dilerseniz toplu işlemler ile zaman performansınızı en üst noktaya çıkartın.

Hatırlatma Mesajları

Hatırlatma Mesajları

Artık her detayı hatırlamak zorunda değilsiniz, Siz işinizi büyütmeye odaklanın. NetKasam detayların tümünü sürekli size ve personellerinize SMS, Bildirim veya Mail olarak hatırlatır, iş aksamalarının önüne geçer.

Fatura Paylaşma

Fatura Paylaşma

Oluşturduğunuz faturaları müşterilerinizle sms veya e-posta yoluyla paylaşın ve mutabakat sağlayın. Faturalara istinaden ödeme talep edin ve NetKasam Online Tahsilat özelliği ile tahsilatlarınızı hızlandırın.

İrsaliye

İrsaliye

Sevkiyat yapacağınız ürünler için irsaliyeler oluşturun ve yazdırın. Dilerseniz sistemdeki irsaliyeleri tek tek veya toplu bir şekilde faturalaştırın.

Proforma

Proforma

Müşterilerinize tekliflerinizi Proforma fatura olarak oluşturun, satış gerçekleşince hızlıca faturaya dönüştürün. Pazarlama ve satış süreçlerinin tümünü NetKasam ile yönetin.

Döküman Yükle

Döküman Yükle

Oluşturduğunuz tüm evrak tipleri için Matbu evraklarınızı tarayarak sisteme yükleyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç olduğunda, Arşivler ve Klasörler arasında kaybolmazsınız.

Farklı Para Birimleri ile Fatura Oluşturma

Farklı Para Birimleri ile Fatura Oluşturma

Faturalarınızı, Türk Lirası harici para birimleri ile oluşturabilirsiniz. Bu sayede oluşabilecek kur farkı kayıplarının önüne geçebilir ve cari bakiyelerinizi doğru yönetebilirsiniz.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Fatura takibi ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • e-Faturaya geçince e-deftere geçmem gerekir mi?

  Her e-faturaya geçiş yapan firma e-deftere geçmek zorunda değildir. Ancak bir yıllık cirosu 10 milyon TL’nin üzerinde olan firmaların e-fatura ile birlikte e-deftere geçiş yapmaları zorunludur. Bununla birlikte cirosu 10 milyon TL’nin altındaki firmalar e-deftere isteğe bağlı geçiş yapabilir.

 • Herkese elektronik fatura kesebilir miyim?

  Evet. e-fatura sistemine kayıtlı olup olmamasına bakılmaksızın tüm müşterilerinize e-fatura kesebilirsiniz. e-Fatura sistemine geçtikten sonra e-fatura kullanıcılarına e-fatura gönderebilirsiniz. e-fatura kullanıcısı olmayan şahıs veya işletmelere ise e-arşiv fatura kesebilirsiniz. e-fatura kullanıcısı olup e-arşiv kullanmayan firmalar, e-fatura kullanmayan müşterilerine matbu fatura kesebilir.

 • e-Fatura nasıl kesilir?

  Oldukça basittir. E-fatura sistemine geçtikten sonra NetKasam üzerinden e-faturalarınızı tek tıkla müşterilerinize gönderebilirsiniz. e-fatura sistemine geçiş yaptıktan sonra fiziksel fatura kullanımı yapmamanız gerekir. Müşterinizin vergi numarasını sisteme girip, e-fatura veya e-arşiv faturayı düzenlediğinizde, NetKasam oluşan e-faturayı müşterinize otomatik olarak gönderir gönderir.

 • İsteğe göre e-faturaya geçebilir miyim?

  Evet. Şirketinizi cirosuna bakılmaksızın, e-fatura sistemine kayıt olarak e-fatura ve e-arşiv fatura oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • e-Ticaret sektörü için e-faturanın avantajları nedir?

  Yaptığınız iş elektronik ticaret olduğu için, doğal olan e-faturaya geçmenizdir. e-ticaret firmaları iş hacimlerine göre her gün pek çok fatura kesip, bu faturaları kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Bu işlemler hem zaman kaybına hem de iş gücü kaybına neden olabilir. e-Fatura uygulaması ile faturanızı tek tıkla hazırlayarak, müşterilerinize kolayca iletebilir ve müşterileriniz üzerinde daha profesyonel bir izlenim bırakırsınız. e-Arşiv fatura görüntüleme özelliği sayesinde, e-fatura mükellefi olmayan müşterileriniz de faturalarını elektronik ortamda görüntüleyebilir.

 • E-Fatura ‘yı kimler kullanabilir?

  Ticari firma olarak sadece Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükellefler e-Fatura uygulamasından yararlanabilmektedir.

 • e-Fatura geçiş hadleri neler?

  Yıllık cironuz10 + Milyon ise; fiziksel veya internet üzerinden satış yapımasına bakılmaksızın, e-faturaya geçiş yapmak zorundasınız!. Eğer internet üzerinden satış yapıyorsanız ve cironuzun 5 Milyon üzerinde ise GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından yapılmış olan düzenlemelere göre e-fatura kullanıcısı olmanız gerekiyor. Fakat her şirket cirosuna bakılmaksızın, isteğe göre e-fatura kullanıcısı olabilir.

 • e-Fatura başvurusu nasıl yapılır?

  e-fatura mükellefi olmak isteyen firmalar aşağıdaki adımları sırasıyla yapmalıdır.

  • NetKasam online başvuru formunun doldurulması,
  • Mali mühür temin edilmesi. Başvuru işlem mportal.kamusm.gov.tr/bp/edf.go adresinden yapılmaktadır.

  Bu aşamalar tamamlandıktan sonra, son adım hesap aktivasyonu beklenmektedir. Eğer dilerseniz tüm bu süreçleri e-dönüşüm uzmanlarımızın desteği ile vakit kaybetmeden yapabilirsiniz.

  Daha detaylı bilgi almak için lütfen Tıklayınız

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Tam Entegre

Tam Entegre

e-fatura sistemi ile tam entegre çalışın, faturalarınızı heryerden ve tek panelden gönderin alın.

Dönüştürün

Dönüştürün

Satış evraklarını tek tuşla dönüştürün. Siparişten, faturaya, iadeden, gider pusulasına tek tıkla dönüştürün.

Hareket Kayıtları

Hareket Kayıtları

Satışı yapan kullanıcıdan, faturayı düzenleyen kullanıcıya herşey kayıt altında, Şirketiniz sizin kontrolünüzde.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link