E-Ticaret Entegrasyonu


E-Ticaret entegrasyonu ile ürün, sipariş ve faturalarınızı aynı ekrandan yönetin, zamanınız size kalsın.

E-Ticaret-Entegrasyonu-2

E-Ticareti NetKasam ile Yapın!

NetKasam E-Ticaret entegrasyonu ile siparişlerinizi tek ekranda yönetin, işleriniz hafiflesin, operasyon hızınız artsın.

Online Tahsilat

Online Tahsilat

NetKasam ‘da kredi kartı ile tahsilat yapmak çok hızlı ve kolaydır. İstediğiniz her adımda cari, ürün, yada fatura için ödeme talebi yapabilir ve tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Sanal Pos

Sanal Pos

Sanal pos özelliği ile uygun komisyon oranlarıyla satış yapabilirsiniz. e-ticaret yazılımının yanı sıra NetKasam ‘da online satış modülü ile de satış ve tahsilat yapabilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

NetKasam E-Ticaret entegrasyonu ile tüm siparişleriniz tek ekranda toplanır. Faturalama ve kargo gönderim operasyon süreçlerini daha hızlı ve zahmetsizce yönetmenize olanak sağlar.

Entegrasyon

Entegrasyon

E-ticaret entegrasyonu ile iş yükünüz azalırken sizde işinize odaklanırsınız. NetKasam ‘da hazır e-ticaret entegrasyonlarının yanı sıra sizin kullandığınız altyapıylada entegrasyon yapılabilir. Bunun için bizimle iletişime geçin.

Online Satış

Online Satış

Bir muhasebe yazılımı online satış yapar mı ? NetKasam yapar. Online satış özelliği ile işinizi büyütün. Bu yeni dünyaya sizde adım atın, rakiplerinizin önünde olun.

Toplu Fatura

Toplu Fatura

E-ticaret satışlarınızın tümünü tek seferde faturalayın. NetKasam toplu işlemler menüsü ile ister e-fatura ister kağıt fatura kullanın, faturalarınızı toplu olarak tek seferde oluşturun.

Müşteri ve Satış Raporları

Müşteri ve Satış Raporları

Detaylı raporlar ile müşteri satış raporları ve daha birçok rapora hızlıca ulaşın ve ihtiyaçlarınızı belirleyin. NetKasam ile öngörüde bulunun, yarı yolda kalmayın.

Depo Yönetimi

Depo Yönetimi

Sipariş operasyonlarınızı yönetebilmek için NetKasam depo yönetim modülü ihtiyaçlarınızın tümüne çözüm üretir. Yoğun siparişleri yönetmek çok daha kolay ve pratiktir.

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

Stoklarınızı şube ve depo bazlı dilediğiniz detaylarla yönetin, toplu işlemler ile siparişlerinizin en hızlı şekilde kargoya hazırlanmasını sağlayın. NetKasam ile az personel, çok iş.

XML Verin

XML Verin

E-Ticaret yapan müşterilerinize ürünlerinizi xml ile sorunsuz ve güncel olarak aktarın, hem satış ağınızı genişleterek ticaret hacminizi arttırın, hem de müşterilerinize kaliteli hizmet verin.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

E-Ticaret Entegrasyonu ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • Her altyapı ile entegre olabilir miyim?

  XML ile tüm e-ticaret altyapılarına ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Tam entegrasyon için belli başlı firmalarla entegreyiz ve entegrasyon ağımızı sürekli genişletiyoruz. Şu an Faprika, Ticimax, İdeasoft, T-Soft ve Shopify ile tam entegreyiz. Çalıştığınız altyapı ile entegre olmamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

 • Entegrasyon ile neler yapabilirim?

  Pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi pazaryeri sitelere gönderebilir, kampanyalar ve iskontolar tanımlayabilir, oralarda oluşan siparişleri NetKasam panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Oluşan siparişlerin durumlarını değiştirebilir gerekirse iptal veya parçalı iptal edebilirsiniz. Sevk olacak siparişlerinizi kargo entegrasyonu ile kargo şirketine otomatik aktarabilir bu bilgileri pazaryeri tarafına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

 • Kargolar ile entegre olabilir miyim?

  Evet. NetKasam kargo entegrasyonu ile hem kendi siparişleriniz hemde pazaryeri sitelerdeki siparişleriniz için tek kargo entegrasyonu ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • Tüm siparişlerimi NetKasam panelimde görebilir miyim?

  Evet. Netkasam gelişmiş alt yapısı ile tüm platformlarda oluşan siparişler tek panelde toplanır ve sevkiyat operasyonlarıda yine bu panelden yönetebilirsiniz.

 • Siparişlerimi toplu olarak yönetebilir miyim?

  Evet. Siparişlerinizi, seçtiğiniz filtreler ile süzerek toplu işlemler menüsünden, sipariş durumlarını güncelleyebilir, siparişleri yazdırabilir veya faturalayabilir ve yine toplu olarak kargoya gönderme işlemini yapabilirsiniz.

 • Entegrasyon stoğumu takip eder mi?

  Evet. NetKasam ile oluşturduğunuz ürünlerin stokları e-ticaret sitenize ve XML verdiğiniz diğer sitelerede aktarılır. E-ticaret sitenizde oluşan sipariş stoklarıda yine NetKasam tarafında düşürülür. Bu sayede güncel stok bilgileri otomatik işlenerek, hatalı stok sayılarının oluşması engellenir.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
E-Ticaret

E-Ticaret

Hangi altyapı ile çalışırsanız çalışın, NetKasam entegre olsun, siparişlerinizi tek ekrandan yönetin.

XML

XML

E-Ticaret yapan müşterilerinize, ürünlerinizi XML özelliği ile paylaşın. Satış ağınız genişlesin, şirketiniz büyüsün.

Toplu İşlemler

Toplu İşlemler

E-Ticaret siparişlerinizi NetKasam sipariş yönetimi ile toplu işlemlerle hızlıca yapın, operasyon yükünüzü hafifletin.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link