e-Fatura


Türkiye'nin en uygun fiyatlarıyla e-faturaya geçin, kolay, hızlı ve ekonomik fatura kesmenin avantajını yakalayın.

Üstelik başvuru sürecinizi biz yürütelim.

e-Fatura

e-Fatura Avantajları nelerdir?

e-Fatura, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir. Şirketiniz elektronik ortamda fatura oluşturarak, faturalama giderlerini azaltabilir ve müşterilerinize daha hızlı fatura gönderebilir.

Kolay ve Hızlı

Kolay ve Hızlı

Her an her yerden fatura oluşturun ve paylaşın. İstediğiniz zaman tüm geçmiş faturalarınızı görün, kağıt faturanın getirdiği tüm maliyet ve zaman kaybından kurtulun, operasyonlarınızı hızlandırın.

Posta Masrafı Yok

Posta Masrafı Yok

e-fatura altyapısı ile faturalarınızı oluşturun ve tek tıkla ister SMS ister mail ile müşterilerinize gönderin. Posta masrafından kurtulun, zamanınız ve paranız cebinize kalsın.

Bulut Teknoloji ile Güvenli Altyapı

Bulut Teknoloji ile Güvenli Altyapı

e-fatura ile tüm faturalarınız bulut teknoloji altyapısıyla her zaman güvende. Bu sayede faturalarınızı ayrıca arşivlemenize gerek kalmaz. İş denetiminiz kolaylaşır ve geçmiş tarihli faturalara ulaşmak için zaman harcamazsınız.

Hızlı Teslimat, Hızlı Tahsilat!

Hızlı Teslimat, Hızlı Tahsilat!

Faturalarınızı çevrimiçi olarak tek tıkla müşterilerinize gönderin. “Postada kayboldu” gibi kötü sürprizler sonsuza dek tarih olur. Daha hızlı gönderilen faturalar, daha hızlı tahsilata dönüşür.

Çevre Dostu

Çevre Dostu

Dijital faturalama ile ortalama olarak kağıt faturalandırmadan dört kat daha çevre dostu olduğunu biliyor muydunuz ? Ağaçları kurtarın, Doğayı korumaya yardımcı olun.

7/24 Erişim

7/24 Erişim

e-fatura sistemi ile faturalarınızı bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuzda oluşturun. Bulunduğunuz mekan neresi olursa olsun; ofiste, evde veya seyahatte faturalarınızı 7/24 gönderebilir ve yönetebilirsiniz.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!
Kurulum Ücreti
Paket Ücreti
Birim Fiyat
100 KONTÖR
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
49 ₺
Birim Fiyat
0,49 Krş
500 KONTÖR
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
215 ₺
Birim Fiyat
0,43 Krş
1.000 KONTÖR
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
390 ₺
Birim Fiyat
0,39 Krş
5.000 KONTÖR
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
1.800 ₺
Birim Fiyat
0,36 Krş
10.000 KONTÖR
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
3.000 ₺
Birim Fiyat
0,30 Krş
20.000 KONTÖR
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
5.600 ₺
Birim Fiyat
0,28 Krş
50.000 KONTÖR
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
11.500 ₺
Birim Fiyat
0,23 Krş
100.000 KONTÖR
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
20.000 ₺
Birim Fiyat
0,20 Krş

e-Fatura ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • e-Faturaya geçince e-deftere geçmem gerekir mi?

  Her e-faturaya geçiş yapan firma e-deftere geçmek zorunda değildir. Ancak bir yıllık cirosu 10 milyon TL’nin üzerinde olan firmaların e-fatura ile birlikte e-deftere geçiş yapmaları zorunludur. Bununla birlikte cirosu 10 milyon TL’nin altındaki firmalar e-deftere isteğe bağlı geçiş yapabilir.

 • Herkese elektronik fatura kesebilir miyim?

  Evet. e-fatura sistemine kayıtlı olup olmamasına bakılmaksızın tüm müşterilerinize e-fatura kesebilirsiniz. e-Fatura sistemine geçtikten sonra e-fatura kullanıcılarına e-fatura gönderebilirsiniz. e-fatura kullanıcısı olmayan şahıs veya işletmelere ise e-arşiv fatura kesebilirsiniz. e-fatura kullanıcısı olup e-arşiv kullanmayan firmalar, e-fatura kullanmayan müşterilerine matbu fatura kesebilir.

 • e-Fatura nasıl kesilir?

  Oldukça basittir. E-fatura sistemine geçtikten sonra NetKasam üzerinden e-faturalarınızı tek tıkla müşterilerinize gönderebilirsiniz. e-fatura sistemine geçiş yaptıktan sonra fiziksel fatura kullanımı yapmamanız gerekir. Müşterinizin vergi numarasını sisteme girip, e-fatura veya e-arşiv faturayı düzenlediğinizde, NetKasam oluşan e-faturayı müşterinize otomatik olarak gönderir gönderir.

 • İsteğe göre e-faturaya geçebilir miyim?

  Evet. Şirketinizi cirosuna bakılmaksızın, e-fatura sistemine kayıt olarak e-fatura ve e-arşiv fatura oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • e-Ticaret sektörü için e-faturanın avantajları nedir?

  Yaptığınız iş elektronik ticaret olduğu için, doğal olan e-faturaya geçmenizdir. e-ticaret firmaları iş hacimlerine göre her gün pek çok fatura kesip, bu faturaları kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Bu işlemler hem zaman kaybına hem de iş gücü kaybına neden olabilir. e-Fatura uygulaması ile faturanızı tek tıkla hazırlayarak, müşterilerinize kolayca iletebilir ve müşterileriniz üzerinde daha profesyonel bir izlenim bırakırsınız. e-Arşiv fatura görüntüleme özelliği sayesinde, e-fatura mükellefi olmayan müşterileriniz de faturalarını elektronik ortamda görüntüleyebilir.

 • E-Fatura ‘yı kimler kullanabilir?

  Ticari firma olarak sadece Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükellefler e-Fatura uygulamasından yararlanabilmektedir.

 • e-Fatura geçiş hadleri neler?

  Yıllık cironuz10 + Milyon ise; fiziksel veya internet üzerinden satış yapımasına bakılmaksızın, e-faturaya geçiş yapmak zorundasınız!. Eğer internet üzerinden satış yapıyorsanız ve cironuzun 5 Milyon üzerinde ise GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından yapılmış olan düzenlemelere göre e-fatura kullanıcısı olmanız gerekiyor. Fakat her şirket cirosuna bakılmaksızın, isteğe göre e-fatura kullanıcısı olabilir.

 • e-Fatura başvurusu nasıl yapılır?

  e-fatura mükellefi olmak isteyen firmalar aşağıdaki adımları sırasıyla yapmalıdır.

  • NetKasam online başvuru formunun doldurulması,
  • Mali mühür temin edilmesi. Başvuru işlem mportal.kamusm.gov.tr/bp/edf.go adresinden yapılmaktadır.

  Bu aşamalar tamamlandıktan sonra, son adım hesap aktivasyonu beklenmektedir. Eğer dilerseniz tüm bu süreçleri e-dönüşüm uzmanlarımızın desteği ile vakit kaybetmeden yapabilirsiniz.

  Daha detaylı bilgi almak için lütfen Tıklayınız

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Tam Entegre

Tam Entegre

e-fatura sistemi ile tam entegre çalışın, faturalarınızı heryerden ve tek panelden gönderin alın.

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Entegrasyon için ek bedel ödemeden, Türkiye'nin en uygun fiyatlarıyla e-faturayı hemen kullanmaya başlayın.

Uzman Destek

Uzman Destek

Yardıma ihtiyacınız olan her an, konusunda uzman e-dönüşüm uzmanlarımız destek için yanınızda.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link