Çek ve Senet


NetKasam Çek ve Senet modülünün kolay kullanımı, gelişmiş özelliklerle donatılmış yapısıyla tanışın.

Çek ve Senet_

NetKasam ile Çek ve Senet Yönetimi!

Piyasa ihtiyaçlarına göre kurgulanmış en gelişmiş çek senet modülüyle tanışın, tek tuşla tüm işlemleri tamamlamanın keyfini sürün.

En İyi Çek ve Senet Modülü

En İyi Çek ve Senet Modülü

NetKasam çek ve senet modülü esnek bir yapıda tasarlanmış ve piyasa ihtiyaçlarına göre kurgulanmıştır. Birçok işlem sistem tarafından otomatik oluşur ve kullanıcı hatalarının önüne geçilir.

Müşteri Risk yönetimi

Müşteri Risk yönetimi

Ticari zarara uğramamak adına Müşterilerinizin riskinizi minimum düzeyde tutmak için, sistem bunu takip eder ve sizi bilgilendirir. Eğer gerekli ayarları yaparsanız carilerinizin, belirlenen risklerin üstüne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Hızlı İşlemler

Hızlı İşlemler

Portföydeki çek ve senetlerinizi takasa gönderin, ödeme olarak kullanın ve daha bir çok işlemi tek tuşla yapın. NetKasam esnek yapısıyla şirketinize tam uyum sağlayabilen en gelişmiş online muhasebe yazılımıdır.

Tahsilat ve Ödeme

Tahsilat ve Ödeme

NetKasam ‘da çek ve senetle tahsilat yada ödeme yapmak, çok kolaydır. Her adım kayıt altında ve takip edilebilirdir.Sizde çek ve senetlerinizi NetKasam ile yönetin, Şirketinizin kontrolü sizde olsun.

Kolay Kullanım

Kolay Kullanım

NetKasam 'ın kolay kullanımı gelişmiş özelliklerle donatılmış yapısıyla tanışın. Sizde tarih olmuş zor yazılımlardan veya yetersiz uygulamalardan kurtulun, şirketinizi uçtan uca, online ve heryerden yönetin.

Raporlar

Raporlar

Çek ve senetlerinizi cariye, vade tarihine, bankasına, tutarına ve daha bir çok duruma göre raporlayabilirsiniz. NetKasam rapor altyapısı ile şirketinizi büyütecek öngörülerde bulunun.

Hızlı Senet Oluştur

Hızlı Senet Oluştur

NetKasam ‘da sıralı veya tek senet oluşturmak çok hızlı ve kolaydır. Elle senet yazmaya ve buna benzer zaman kaybettiren eski nesil yazılımlardan kurtulun.

Vade Farkı

Vade Farkı

Senet oluştururken vade farkını hesaplamanıza gerek yok. Vade oranını belirtin, senetleriniz vade farkıyla beraber hemen oluşur. Üstelik Vade farkı faturası, otomatik oluşur.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Çek ve Senetlerle ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • Çek Risk Yönetimi Nedir?

  Tahsilat olarak aldığınız çekler, vade tarihi gelene kadar sistemde risk olarak görünür. Bu risk tutarı ilgili carinin detayındada görünür. Vade tarihinden sonra çek ödenince otomatik olarak risk tutarından düşer.

 • Sistemde senet oluşturabilir miyim?

  Evet. NetKasam ile tek senet veya sıralı senet oluşturabilirsiniz. Üstelik isterseniz elle senet yazmak yerine oluşturduğunuz senetleri standart senet görseli ile yazdırabilirsiniz.

 • Senet oluştururken vade farkı uygulayabilir miyim?

  Evet. Senet oluştururken belirlediğiniz vade sayısı ve vade farkını sistem otomatik hesaplar ve toplam tutara yansıtır. Oluşan vade farkı için sistem vade farkı faturasını yine otomatik oluşturur.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • Müşterilerime çek riski tanımlayabilir miyim?

  Evet. Müşteri düzenleme sayfasından müşterilerinize çek risk tanımı yaparak belirlediğiniz rakamın üstünde risk oluşmasını engelleyebilirisiniz.

 • Karşılıksız çekleri işaretleyebilir miyim?

  Evet. Aldığınız çek veya senet eğer karşılıksız çıkarsa bunları işaretleyerek aldığınız ve verdiğiniz cari bakiyeleri ve cari risk limitleri otomatik olarak güncellenir. Ayrıca karşılıksız çek tutarları için özel tahsilat veya ödeme(tediye) kalemleri oluşturabilir ve cari bakiyelerinizin takibini doğru takip edebilirsiniz.

 • Çek ve Senetlerimi bankaya takasa gönderebilir miyim?

  Evet. NetKasam altyapısı ile çalıştığınız bankalar için özel takas hesapları oluşturarak evraklarınızı kolayca takas hesabınıza gönderebilir ve hızlı işlemler ile çok kolay takibini sağlarsınız. Bu özellik ile banka hesaplarınız ve takas hesabı hareketleriniz ayrı ayrı takip edilebilir.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Riskinizi Görün

Riskinizi Görün

Çek ve Senetlerin şirketiniz için oluşturduğu riskleri, Müşteri analizlerinde görün, kontrol sizde olsun.

Hızlı Senet

Hızlı Senet

NetKasam ‘da taksitli veya tek senet oluşturun, vade farkları otomatik hesaplansın, işiniz kolaylaşsın.

Tam Size Göre

Tam Size Göre

NetKasam çek ve senet modülü esnek bir yapıda tasarlanmış ve piyasa ihtiyaçlarına göre kurgulanmıştır.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link