Cari Hesap Takibi


Müşterilerinizi filitreleyin, riskler tanımlayın, kampanyalar oluşturun ve kolayca yönetin

Cari Takibi_

NetKasam Cari Hesap Takibi!

Carilerinizin riskini, dökümanlarını, tahsilatlarını veya mutabakatlarını yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kolay Mutabakat

Kolay Mutabakat

Ay sonu mutabakat mektuplarınızı tek tuşla gönderin, müşterileriniz cevaplasın işlemler otomatik tamamlansın. Her ay gerçekleşen bu iş artık size yük olmasın, NetKasam ile işleriniz kolaylaşsın!

Hesap Ekstresi

Hesap Ekstresi

Çalıştığınız Carilerin hesap ekstrelerini indirip e-posta olarak gönderebilir veya doğrudan e-posta olarak paylaşabilirsiniz. Dilerseniz müşterilerinizden ödeme talep edip online ödeme alabilirsiniz.

Toplu İçe Aktarım

Toplu İçe Aktarım

Çalıştığınız müşteri ve tedarikçileri kolay bir şekilde, bakiyeleri ile birlikte sisteme aktarın. Zaman kaybetmeden NetKasam 'lı olun, rakiplerinizle fark yaratın.

Ödeme Hatırlat

Ödeme Hatırlat

NetKasam Borç ve Alacaklarınızı düzenli olarak müşterileri ve personellerinize hatırlatır. Tahsilatlarda ve iş süreçlerinde yaşadığınız kayıpları minimum seviyelere indirin.

Kolay Tahsilat

Kolay Tahsilat

NetKasam ile müşterilerinize yapmaları gereken ödemeleri düzenli olarak hatırlatın. Yada bir fatura veya tüm alacağınız için tahsilat talep edin, işlerinizi hızlandırın.

Hızlı Raporlar

Hızlı Raporlar

Gelişmiş Cari Raporları sayesinde istediğiniz bilgiye çok hızlı ulaşabilirsiniz. NetKasam ile şirketinizde oluşan her detay, her an elinizin altında.

Şube ve Depo Yönetimi

Şube ve Depo Yönetimi

Çalıştığınız firmaların şubelerini ve depolarını tanımlayarak, satış ve sevkiyat operasyonlarını hiç bir aksama yada karışıklık olmadan pratik bir şekilde yönetin.

Risk ve İskonto Tanımları

Risk ve İskonto Tanımları

Müşterilerinizi sınıflandırarak onlara ayrı ayrı kampanyalar veya limitler tanımlayabilirsiniz. Bu sayede satış ve karlılığınızı en üst noktalara taşıyabilir ve risklerinizi minimum seviyelerde tutabilirsiniz.

Döküman Yönetimi

Döküman Yönetimi

Carilerinize fatura, irsaliye, sözleşme veya vergi levhası gibi tüm evraklarınızı sisteme yükleyin eski sistem arşiv ve klasörlerden kurtulun. NetKasam ile şirketinizin tüm belge ve datası güven altında.

Müşteri Grupları

Müşteri Grupları

Müşteri ve Tedarikçilerinizi tek tek veya gruplar halinde sınıflandırarak, onlara özel kampanyalar ve duyurular yapabilirsiniz. Şirket veriminizi NetKasam ile en yukarıya taşıyın, rakiplerinizin önüne geçin.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Cari Hesaplar ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • NetKasam ‘da müşteri oluşturma sınırı var mı?

  Hayır. NetKasam ‘da dilediğiniz kadar müşteri oluşturabilir ve işlem yapabilirsiniz.

 • Mevcut yazılımımdan müşterilerimi NetKasam ‘a aktarabilir miyim?

  Evet. Kullandığınız yazılımdan müşterilerinizi excel yardımıyla kolay bir şekilde NetKasam ‘a aktarabilirsiniz. Bu konuda eğer isterseniz kullanım kılavuzumuzdan yardım alabilir veya uzman destek ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 • Müşteri risk tanımı ne demek?

  Müşterilerinize açtığınız açık bakiye için belirleyeceğiniz üst limit demektir. Örneğin; bir müşterinizin sizdeki eksi bakiyesinin 5000TL üstüne çıkmasını istemiyorsanız, müşterinize bu tanımı yapabilir ve bu bakiye üstüne çıktığında artık o müşteriye sistemin satışı kapatmasını sağlayabilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • Döküman yönetimi nedir?

  Müşterilerinizden istediğiniz ve sizin için gerekli olan tüm evrak, sözleşme veya dökümanların dijital olarak sistemde saklanmasını sağlayan bir özelliktir. Bu sayede klasörlemeye ihtiyaç duymaz, her an bu dökümanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

 • NetKasam ‘da cari mutabakatı nasıl yaparım?

  NetKasam kolay mutabakat özelliği ile tek tıkla müşterilerinize mutabakat mektubu gönderebilir, zaman harcamadan bu işlemleri tamamlayabilirsiniz.

 • Müşterilerime özel kampanya ve fiyat tanımları yapabilir miyim?

  Evet. Müşterilerinize tek tek yada gruplar halinde iskontolar veya kampanyalar tanımlayabilirsiniz. Bu işlemleri cari detay veya ürün detay sayfalarından gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Risk Yönetimi

Risk Yönetimi

Müşterilerinizi kategorilendirin ve limitler tanımlayın. Şirketinizin geleceğini riske atmayın.

Online Tahsilat

Online Tahsilat

Müşterilerinize kredi kartı ile ödeme yolunu açarak tahsilatlarınızı hızlandırın, şirketinizi büyütün.

Hızlı Mutabakat

Hızlı Mutabakat

Ay sonu mutabakat mektuplarınızı tek tuşla gönderin, bu işlemler için ayrıca zaman harcamayın.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link