Online Tahsilat


Sanal pos altyapısıyla Kredi Kartı ile tahsilat yapın, siparişleriniz artarken, tahsilatlarınız hızlansın.

Online Tahsilat

NetKasam ile Online Tahsilat Yapın!

İstediğiniz her adımda cari, ürün, yada fatura için ödeme talebi yapabilir ve tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay

Hızlı ve Kolay

NetKasam ‘da kredi kartı ile online tahsilat yapmak çok hızlı ve kolaydır. İstediğiniz her adımda cari, ürün, yada fatura için ödeme talebi yapabilir ve tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Fatura

Fatura

Oluşturduğunuz faturaları müşterilerinizle paylaşın, hem müşterinizin faturalarını incelemelerini sağlayın hemde kredi kartı ile ödeme alarak tahsilatlarınızı hızlandırın.

Cari

Cari

Müşterinizin mevcut borcunu ödemesi için talep oluşturabilir, bu sayede hem ekstre paylaşıp mutabakat sağlamış olur hemde müşterilerinizin kredi kartı ile ödeme yapmasını sağlarsınız.

Ürün

Ürün

Müşterilerinize istediği ürünleri paylaşarak online alışveriş olanağı sağlarsınız. Bu şekilde oluşabilecek yanlış siparişler engellenirken, müşterileriniz güvenli ödeme yöntemiyle konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamış olur.

Güvenli

Güvenli

NetKasam online tahsilat sistemi, en gelişmiş teknolojilerden faydalanarak güvenlikten asla taviz vermez. Bu sayede hem siz hem müşterileriniz %100 güvenlik ile konforlu alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Ulaşılabilir

Ulaşılabilir

Online tahsilat özelliği esnek yapısı ile her an birçok farklı platformdan ulaşılabilirdir. Yani siz paylaşımı mail, sms veya farklı bir platformdan yapabilir, müşteriniz ise telefon, tablet yada bilgisayarlarından işlemlerini gerçekleştirebilir.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

* 100 TL için belirlenen örnek fiyat tablosudur.

Sanal Pos ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • Online tahsilat yapabilmem için neler gerekli?

  Online tahsilat yapabilmeniz için öncelikle size ait bir vergi levhanızın olması gerekli. Eğer vergi levhanız varsa NetKasam aboneliği aldıktan sonra sistem içinden sanal pos başvuru işlemlerini tamamlayarak, online tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Hangi adımlarda online tahsilat yapabilirim?

  Online tahsilat özelliğini tahsilat yapmanız gereken her adımda kullanabilirsiniz. Cari bakiye tahsilatları için, oluşturduğunuz bir faturayı tahsil etmek için veya ürün satışı sırasında her adımda online tahsilat özelliği kullanılabilir.

 • Online tahsilat sistemi güvenlimi?

  NetKasam online tahsilat sistemi, en gelişmiş teknolojilerden faydalanarak güvenlikten asla taviz vermez. NetKasam ödeme altyapısı 3D Secure güvenlik sistemi ve 256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli bir yapıya sahiptir.

 • NetKasam ‘da online satış nasıl yaparım ?

  NetKasam ile pazaryeri ve e-ticaret entegrasyonlarının yanı sıra doğrudan müşteriye, kredi kartı yada kapıda ödeme ile satış yapabilirsiniz. Ürün detay sayfasına gidin, Paylaş butonuna tıklayın, ürünü ister sosyal medya hesaplarınızdan, ister sms ve mail ile paylaşın ve satın.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Hızlı

Hızlı

Dünyanın en gelişmiş sistemleri ile NetKasam hizmetlerini kesintisiz yüksek hızlarda kullanırsınız.

Konforlu

Konforlu

NetKasam ile ürünlerinizi tek tıkla alın, paylaşın ve satın. Siz ve müşterileriniz Konforlu ticaretin keyfini sürün.

Hızlı Tahsilat

Hızlı Tahsilat

Sanal pos altyapısıyla Kredi Kartı ile ödeme alın, siparişleriniz artarken, tahsilatlarınız hızlansın.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link