Etsy Entegrasyonu


Satışlarınızı artırmak ve müşteri sayınızı genişletmek için hemen NetKasam'a üye olun ve Etsy entegrasyonunu kullanmaya başlayın.

etsy

NetKasam ile Dünyaya Bağlanın!

NetKasam ile Etsy’de satış yapmak artık çok kolay! NetKasam'ın Etsy entegrasyonu ile ürünlerinizi Etsy'de listeleyebilir, stok takibi yapabilir, siparişleri yönetebilir ve daha pek çok işlemi tek ekran ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Panel

Tek Panel

NetKasam diğer pazaryerleri ile birlikte tek ekrandan Etsy pazaryeri entegrasyonu yönetmek çok kolay. Tek yapmanız gereken NetKasam'a giriş yaparak, panelden ürünlerinizi Etsy'de listeleyebilir, stok takibi yapabilir, siparişleri yönetebilir ve daha pek çok işlemi tek bir yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin Etsy'de listelenmesi, stok takibi yapılması ve güncellenmesi NetKasam tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir. Ürün listeleme, fiyatlandırma, stok takibi ve daha pek çok işlemi tek panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Toplu İşlemler

Toplu İşlemler

NetKasam ile Faturalama ve kargo süreçlerinizi tek ekrandan otomatik veya toplu işlemlerle hızlıca yönetin, böylece ek personel maliyetlerinden kurtulun. NetKasam sayesinde işlerinizi hızlı ve kolay yönetebilir, işletmenizi büyütebilirsiniz.

Platform Zenginliği

Platform Zenginliği

NetKasam ile e-ticaret işinizi daha geniş kitlelere tanıtın. Zengin pazaryeri entegrasyonları sayesinde birden fazla platformda satış yapabilir ve müşterilerinize daha fazla seçenek sunabilirsiniz. Siparişlerinizi kolayca yönetin ve işinizi büyütün.

E-Fatura

E-Fatura

E-Fatura'ya geçin, ek maliyetlerden kurtulun! Hızlı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini artırın, personel yatırımınızı düşürün ve karınızı yükseltin.

Kolay Operasyon

Kolay Operasyon

Şube ve depolarınızın online siparişlerini yönetmek artık kolay. Siparişleri şubelerinize veya depolarınıza göre ayrı ayrı yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Özellikler

Gelişmiş Özellikler

NetKasam ile birçok mağazayı aynı hesapta yönetebilirsiniz ve farklı şirketlerden gelen siparişlerinizi kolayca faturalandırabilirsiniz. Otomatik dil çeviri özelliği sayesinde ürünlerinizi istediğiniz dilde satışa sunabilirsiniz.

Heryerden Ulaşın

Heryerden Ulaşın

NetKasam kurulum gerektirmez ve internet olan heryerden kullanılabilir. Kolay kullanımı ile hiç bir eğitime ihtiyaç duymadan tüm personelinizle beraber hemen kullanmaya başlayın.

placeholder-support
GREAT SUPPORT

You have questions? We are there for you and your business 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud!

Pazaryeri Entegrasyonları ile ilgili sıkça sorulan sorular

 • Entegrasyon ile neler yapabilirim?

  Pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi pazaryeri sitelere gönderebilir, kampanyalar ve iskontolar tanımlayabilir, oralarda oluşan siparişleri NetKasam panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Oluşan siparişlerin durumlarını değiştirebilir gerekirse iptal veya parçalı iptal edebilirsiniz. Sevk olacak siparişlerinizi kargo entegrasyonu ile kargo şirketine otomatik aktarabilir bu bilgileri pazaryeri tarafına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

 • Hangi Pazaryeri siteler ile entegre olabilirim?

  NetKasam alt yapısı ile başlangıç aşamasında Trendyol, HepsiBurada, N11, GittiGidiyor ve Morhipo siteleri ile tam entegre olabilirsiniz, fakat sürekli gelişen altyapımız ile çok kısa bir zamanda çok daha geniş bir entegrasyon ağı ile sizlere hizmet veriyor olacağız.

 • Entegrasyon stoğumu takip eder mi?

  Evet. NetKasam ile oluşturduğunuz ürünlerin stokları e-ticaret sitenize ve XML verdiğiniz diğer sitelerede aktarılır. E-ticaret sitenizde oluşan sipariş stoklarıda yine NetKasam tarafında düşürülür. Bu sayede güncel stok bilgileri otomatik işlenerek, hatalı stok sayılarının oluşması engellenir.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
 • Tüm siparişlerimi NetKasam panelimde görebilir miyim?

  Evet. Netkasam gelişmiş alt yapısı ile tüm platformlarda oluşan siparişler tek panelde toplanır ve sevkiyat operasyonlarıda yine bu panelden yönetebilirsiniz.

 • Kargolar ile entegre olabilir miyim?

  Evet. NetKasam kargo entegrasyonu ile hem kendi siparişleriniz hemde pazaryeri sitelerdeki siparişleriniz için tek kargo entegrasyonu ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Siparişlerimi toplu olarak yönetebilir miyim?

  Evet. Siparişlerinizi, seçtiğiniz filtreler ile süzerek toplu işlemler menüsünden, sipariş durumlarını güncelleyebilir, siparişleri yazdırabilir veya faturalayabilir ve yine toplu olarak kargoya gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Mevcut filtreyle eşleşen soru yok.
Güçlü Entegrasyon

Güçlü Entegrasyon

NetKasam sürekli gelişen güçlü ve zengin entegrasyonlar ile size yeni satış kanalları ve fırsatlar sağlar.

Tek Panel

Tek Panel

Pazaryeri siparişlerinizin tümünü muhasebenizle birlikte tek ekrandan yönetin, zaman kayıplarından kurtulun.

Ekonomik

Ekonomik

NetKasam zengin ve güçlü altyapısı ve ekonomik fiyatlarıyla işletmenize yüksek fayda sağlar.

  Bize Yazın

  close-link

   Sizi Arayalım

   close-link

    Bizden Teklif Alın

    close-link